Asdereli OSGB, yatırımlarına hız verdi

2014 yılından bu yana Çınar’da hizmet veren Asdereli Ortak Sağlık Güvenlik Birimi iş dünyasına, iş merkezlerine daha yakın olmak ve işletmelerde çalışanların daha rahat ulaşım sağlaması adına Bayramyeri Saltak Caddesi Ege İş Hanı’ndaki yeni yerine taşındı.

Asdereli OSGB, yatırımlarına hız verdi

Günümüzde teknolojideki gelişmeler, üretimin ve rekabetin büyük ölçüde artması, çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine yönelik tehlikeleri daha da artırmakta. Son yıllarda İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının ülke düzeyinde etkinliğinin artırılması sonucunda meydana gelen iş kazası sayılarında önemli bir azalma yaşandı. Sanayi kenti olan Denizli’de 2013 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren Asdereli OSGB de günün koşullarına göre kendini yenileyerek yatırımlarına hız verdi. 2014 yılından bu yana Çınar’da hizmet veren Asdereli Ortak Sağlık Güvenlik Birimi iş dünyasına, iş merkezlerine daha yakın olmak ve işletmelerde çalışanların daha rahat ulaşım sağlaması adına Bayramyeri Saltak Caddesi Ege İş Hanı’ndaki yeni yerine taşındı.

“DENİZLİMİZİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Aynı binanın 5’inci katında da Genista İlk Yardım Eğitim Merkezi ile hizmet verdiklerini belirten firma sahibi Dr. Selami Dereli, “25 yıllık hekimlik hayatımın 20 yılını işyeri hekimi ve eğitici olarak geçiren biri olarak, Denizli’de işyeri hekimliği, iş güvenliği ve ilk yardım eğitimlerinin geleceğine yatırım yapıyoruz. Her iki işyerinin mülkünü de satın alarak ekonomik daralmanın yaşandığı bir dönemde yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Denizlimize ve kentimizin müteşebbis insanına güvenimiz tamdır ve Denizlimizin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi. Asdereli OSGB ve yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Dr. Selami Dereli, “Firmamız 2013 yılında iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunmak üzere kurulmuş bakanlık onaylı bir Denizli şirketidir. 1996 yılında Denizli Çınar’da poliklinik hizmeti, 1999 yılında Kocabaş-Honaz muayene ve iş yeri hekimliği hizmetleri sunarak günümüze kadar hizmet vermiştir. Şirketlere iş güvenliği ve uzmanlığı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununun yürürlüğe girmesiyle ortak sağlık güvenlik birimine (OSGB) dönüşen firma, bilgi birikimini ve tecrübesini günümüze aktararak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 5 iş yeri hekimi, 4 B sınıfı, 3 C sınıfı toplam 7 iş güvenliği uzmanı, 1 diğer sağlık personeli, 1 mali işler, 1 sekreter olmak üzere toplam 15 çalışan ve şirkete ait 5 araçla hizmete devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211