ASKF YÖNETİMİ BAŞKAN ZOLAN’I ZİYARET ETTİ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret ederek, amatör spor kulüplerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

ASKF YÖNETİMİ  BAŞKAN ZOLAN’I ZİYARET ETTİ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti ve amatör spor kulüplerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

CEŞEN TEŞEKKÜR ETTİ

ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ederek, “Kulüp ve sporcu sayımız Türkiye genelinde nüfusumuza göre ilk beşin içinde. Bu bizleri mutlu ediyor. Sizlere çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

BAŞKAN ZOLAN: “GENÇLERİMİZİN YOLUNU AÇIYORUZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman amatör sporun yanında olduklarını söyledi. Başkan Osman Zolan “Gençlerimize, amatör spora gönül veren kulüplerimizle birlikte destek oluyoruz. Onların yolunu açıyoruz. Kulüplerimizle birlikte gençlerimize en üst seviyede hizmet etmeye gayret ediyoruz” dedi.

“DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Başkan Osman Zolan, konuşmasını şu sözlerle noktaladı: “Amatör sporcu ve kulüplerimize destek olmaktan ve birlikte olmaktan, ihtiyaçlarını karşılamaktan dolayı çok mutluyuz. Hem tesis anlamında hem sportif ekipman anlamında amatör kulüplerimize desteğimiz devam edecek”

Konuşmaların ardından ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Başkan Osman Zolan’a amatör spor kulüplerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER