Atilla’dan taraftara; “Rahat olun…”

Yukatel Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, 8-9 transfer daha yapacaklarını ve takımdan herhangi bir oyuncunun gönderilmeyeceğini söyledi.

Atilla’dan taraftara; “Rahat olun…”

Yeni sezon hazırlıklarına hafta başında başlayan Yukatel Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla; gündeme dair açıklamalarda bulundu. Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Atilla, 8-9 transfer daha yapacaklarını söyledi. Teknik Direktör Yücel İldiz’in raporu doğrultusunda ilerlediklerini de kaydeden Atilla, şu an için gidecek bir oyuncunun da olmadığı kaydetti.

“SÖYLENTİLER BİZİ YIPRATIYOR”

Her alanda çalışmaların devam ettiğini kaydeden Atilla, “ Teknik direktörümüz Yücel İldiz yönetiminde takımımız toplandı. Tesislerimizde ciddi bir çalışmaya girmiştik. O da son hız devam ediyor. Eksik olan oyuncular var. Ama bismillah dedik ve başladık. Kalecimiz Adam Stachowiak ile tekrar anlaşmaya yaptık. Tolgahan Acar’ı da takıma kazandırdık. Kerem Can, Burak Çalık, Recep Niyaz, Mehmet Akyüz sözleşmesi devam eden oyuncularımızdı. Mehmet Akyüz konusunu da tatlıya bağladık. İhtarını geri çekti. Kendisi de bizle birlikte. Sapunaru, Lopes ve Rodallega gibi dikkat çeken transferler yaptık. Rodallega ciddi katkı yapacaktır. Kehinde ve Oğuz Yılmaz da devam eden oyuncularımızdan… Transferde dönemindeki söylentiler biri yıpratıyor. Teknik direktörümüz Yücel İldiz’in talebi doğrultusunda ilerliyoruz. Şu anda gidecek herhangi bir oyuncumuz yok” diye konuştu.

“HOCAMIZ KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ”

Sadece takımın değil teknik ekibinde güçlendirildiğini söyleyen Atilla, “Yücel İldiz hocamızda kadrosunu güçlendirdi. Türk futbolu için bir değer olan Feyyaz Uçar ile anlaştık. Birinci yardımcı olarak görev yapacak. Onun dışında atletik performans hocamızın yanına bir isim daha geldi. Eski oyuncularımızdan Levent Kartop da bize katıldı. Ayın 5’inde kampımız var. Şu anda 8-9 transfer daha yapacağız gibi görünüyor. Yerli mi yabancı mı olacak ona bakacağız. Bu hafta açıklamalarımız olabilir transferle ilgili. Taraftarlarımız rahat olsun iyi bir Denizlispor olacak” ifadelerini kullandı.

“TÜM KULÜPLERİMİZİ YIPRATACAK”

Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Atilla, yayıncı kuruluşun maddi anlamda kulüplerden fedakarlık istemesini şu sözlerle değerlendirdi:

“Kulüp Başkanımız Ali Çetin, Federasyon’daki toplantıya katılmıştı. Süper Lig’e yeni adım atan bir kulüp olarak bunun şokunu yaşıyoruz. Yayıncı kuruluş zarar ettiğini ifade ediyor. Umarım tüm kulüplerimiz için sağlıklı bir karar olur. Ama bu karar tüm kulüplerimizi yıpratacak gibi görünüyor. İnşallah hayırlısı olur diyelim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER