AYBÜKE YALÇIN YÜRÜYÜŞ YOLU AÇILIYOR

AYBÜKE YALÇIN YÜRÜYÜŞ YOLU AÇILIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nce 1200 Evler Mahallesi’ne kazandırılan ve Batman’da hainlerin düzenlediği terör saldırısında şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın isminin verildiği yürüyüş ve bisiklet yolunun açılışı, Salı Günü saat 19.30’ da gerçekleştirilecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendilileri açılışa davet etti. 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2018 yılına girerken söylediği ‘2018 Yılı vizyon projelerin açılış yılı olacak’ sözündeki bir vizyon projenin daha açılış vakti geldi. 1200 Evler Mahallesi’ne 1 Milyon TL’lik bir yatırımla kazandırılan, içerisinde 620 metre uzunluğundaki yürüyüş yolu, oyun parkı, spor aletleri ve bisiklet yolunun bulunduğu ve Batman’da hainlerin düzenlediği terör saldırısında şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın isminin verildiği Yürüyüş Yolu’nun açılışı, 12 Haziran 2018 Salı günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek. Bir iftar programıyla açılışı yapılacak olan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Yürüyüş Yolu’nun özel misafirleri de olacak. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ile öğretmen arkadaşları da, düzenlenecek olan açılış programına ve iftar yemeğine katılacak. 

“BİR PROJEMİZİN DAHA AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendilileri açılışa davet etti. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 2018 yılını vizyon projelerin açılış yılı olarak ilan etmiştik. Şimdi bir projemizin daha açılışını gerçekleştiriyoruz. 1200 Evler Mahallemize 1 Milyon TL’lik bir yatırımla yürüyüş yolu ve bisiklet yolu kazandırdık. Bu projemiz bizim için çok önemli ve ayrı bir önem taşıyor. Batman’da hainler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Müzik Öğretmenimiz Şenay Aybüke Yalçın’ın ismini bu projemize verdik. Artık Aybüke öğretmenimizin ismi ve hatırası Merkezefendi’de yaşayacak. Tüm hemşerilerimizi açılışımıza bekliyoruz” dedi. 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER