Aydem gazetecilerin bayramını kutladı

Aydem Enerji Medya İletişim Grup Müdürü Ömer Yurtseven ve ekibi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramında, Denizli basını ile bir araya geldi. Basın çalışanlarının bayramını kutlayan Yurtseven 40 yıllık köklü bir tarihe sahip olan Aydem’in yeni dönemde 12 firmayı tek çatı altında topladığını açıkladı.Yurtseven; “Ülkemizin mutluluğu, halkımızın refahını arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

Aydem Enerji Medya İletişim Grup Müdürü Ömer Yurtseven ve ekibi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramında, Denizli basını ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Toplantıda Yurtseven, 40 yıllık köklü bir tarihe sahip olan Aydem’in yeni dönemde 12 firmayı tek çatı altında topladığını açıkladı. Buna göre Yenilenebilir Enerji, ADM ve GDZ Dağıtım, Aydem ve Gediz Perakende, Parla Solar Güneş Paneli ve Hücre Üretimi, Elsan ve Tümaş şirketleri Aydem Holding, bünyesi altında toplandı.

“YENİLENEBİLİR ENERJİYİ VE İNSANI ODAĞA ALIYORUZ”

Yurtseven, “Enerji sektöründe 40 yıllık köklü geçmişinden aldığı güçle ülkemizin sürdürülebilir geleceğine katkı koymayı devam edecektir. Yeni kurumsal kimliği ve yönetim anlayışıyla ilkleri başarmaya ve öncü rolünü sürdürmeye kararlılıkla sürdürecektir. Yenilenebilir enerjiyi ve insanı odağına alarak, 12 bin çalışanıyla 5 milyon müşterisine kesintisiz hizmeti öncelikli görev saymaktadır. Yenilikçi fikirlerle çözüm odaklı hizmet anlayışını elektrik üretim, dağıtım ve perakende alanındaki faaliyetlerin tümünde yaygınlaştırarak, geleceğe değer katmayı amaçlamaktadır. Aydem Holding; tek çatı altında topladığı Yenilenebilir Enerji, ADM ve GDZ Dağıtım, Aydem ve Gediz Perakende, Parla Solar Güneş Paneli ve Hücre Üretimi, Elsan ve Tümaş şirketleriyle daha büyük sorumluluklar üstlenerek, ülkemizin mutluluğu ve halkımızın refahını artırmayı temel bir sorumluluk kabul etmektedir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211