AYDEM VE GEDİZ ELEKTRİK'TEN, ÇAĞRI MERKEZİ SEMİNERİ

AYDEM VE GEDİZ ELEKTRİK'TEN, ÇAĞRI MERKEZİ SEMİNERİ

Aydem ve Gediz, PAÜ Acıpayam MYO Bilim, Kültür ve Kariyer Programları’nda çağrı merkezi faaliyetleri ve kariyer fırsatları hakkında bilgilendirici seminer düzenledi. 

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Acıpayam Meslek Yüksekokulu’nda(MYO) öğrenim gören öğrencilere, mezun olduktan sonra çalışabilecekleri iş alanları ve imkânları hakkında kariyer programı düzenlendi. Mezuniyet sonrasında öğrencilere yol gösterici olması amacıyla gerçekleştirilen seminerlerde öğrencilere bilgilendirmeler yapıldı.

Enerji sektörünün önemli oyuncularından Aydem ve Gediz İletişim Merkezi uzmanları da, PAÜ Acıpayam MYO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe konuşmacı olarak katıldı. Çağrı Merkezi Takım Lideri İbrahim Safa TEMELOĞLU, Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sevcan ÇİÇEK, Kalite ve Eğitim TemsilcileriElvan İPEK ve Nurcan ÇİFTÇİiş ve staj imkânları, mesleki yeterlilikler ve çağrı merkezi hizmetleri hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. 

Aydem, öğrencilere bu etkinlikte sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformu olan “Aydem Akademi” eğitim kuponlarını hediye etti.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER