Aydın-Denizli Otoyolu için imzalar atıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Aydın Denizli Otoyolu hakkında önemli müjde verdi. Uzun süre Denizlililerin hayalini kurduğu otoyolunun projesinde sözleşme imzalandı.

Uzun süre Denilililerin hayalini kurduğu Aydın-Denizli Otoyol projesinde gelişme yaşandı. İzmir ile Antalya'yı birbirine bağlayacak olan otoyol projesi kapsamında sözleşme imzalandı. Müjdeyi de AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan verdi. Sosyal medyadan açıklama yapan Özkan; "Müjde Denizli. Aydın-Denizli Otoyolu sözleşmesi imzalandı. İnşallah 2022 yılında tamamlanarak, hemşehrilerimizin kullanımına açılacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

Denizlimize hayırlı olsun

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Aydın-Denizli Otoyolu sözleşmesi imzalandı. 2022 yılında faaliyete geçecek olan otoban için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Denizlimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Zolan’dan teşekkür

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolani sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı. Başkan Zolan; “İzmir ile Antalya’yı birbirine bağlayacak olan Denizli-Aydın otoyolu projemizin sözleşmesi imzalandı. Hayırlı uğurlu olsun. Bu projenin hayata geçirilmesinde en büyük pay sahibi olan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emek veren herkese çok teşekkür ederim” şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211