Aydın ve Denizlili gazetecilerden Cem Kaytan’a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde başkentte yapılan kongrede Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı seçilen DRT ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mesut Güler’i ağırladı.

Aydın ve Denizlili gazetecilerden Cem Kaytan’a ziyaret

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) geçtiğimiz hafta Ankara’da genel kurulunu gerçekleştirdi. DRT ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan, TGK’nin Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mesut Güler, Genel Başkan Yardımcısı Kaytan’ı ziyarette bulundu. TGK Genel Başkan Yardımcısı Kaytan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Mesleki sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk”

Ziyarette konuşan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan; “Sayın Cem Kaytan’a ziyarette bulunmak istedik. Hem de son olarak Cumhurbaşkanlığın Tasarruf Tedbirleri Genelgesi kapsamında bilgi alışverişinde bulunalım istedik” şeklinde konuştu. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ise şunları aktardı: “Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nda yeni görevi için Cem Kaytan’ı ziyaret ettik. Mesleki sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. DRT’yi yakından izliyoruz. DRT, Aydın ve Muğla’dan da yakından takip ediliyor.” Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mesut Güler de Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nda yeni görevi için Cem Kaytan’ı kutladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER