AYNES Gıda’nın ürünlerini, POZİTERA tüketiciyle buluşturacak

Acıpayam İlçesi’nde kurulu bulunan AYNES Gıda’nın ürünlerini Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş’nin tüketiciyle buluşturacağı açıklandı. Yapılan yazılı açıklamada, “POZİTERA; tüketicilerin mutluluğu için geliştirdiği stratejiler doğrultusunda süt ve sütlü gıda sektörünün köklü ve özgün markası AYNES Gıda'nın süt ürünleri arasında tercih edilen ilk marka olma hedefini destekleyecek” denildi.

AYNES Gıda’nın ürünlerini, POZİTERA tüketiciyle buluşturacak

Acıpayam İlçesi’nde kurulu bulunan AYNES Gıda’nın ürünlerini Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’nin tüketiciyle buluşturacağı açıklandı. Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’den yapılan yazıla açıklamada, “İnsan sağlığını, mutluluğunu çok önemseyen, kaliteli ve lezzetli süt ürünleriyle; her eve iyilik ve sağlık dağıtmak üzere çalışan AYNES Gıda; perakende geliştirme çalışmalarını POZİTERA'nın uzman ve deneyimli ekiplerine emanet etti. POZİTERA; markalarını sahada yalnız bırakmamak üzere geliştirdiği çözümler ve eş zamanlı olarak tüketicilerin mutluluğu için geliştirdiği stratejiler doğrultusunda süt ve sütlü gıda sektörünün köklü ve özgün markası AYNES Gıda'nın süt ürünleri arasında tercih edilen ilk marka olma hedefini destekleyecek” denildi.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’den açıklamada daha sonra şu görüşlere yerverildi: “AYNES Gıda, kurulduğu günden bu yana AR-GE ve inovasyona önem veren bir marka olarak bugün hayvan yemini de üreten, tüketiciye giden tüm yolda lojistik dahil 360 derece entegre bir yapıya sahip olan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir markadır.  POZİTERA, AYNES Gıda ürünleriyle tüketicilerine keyifli bir tüketim ve alışveriş deneyimi sunacak. Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.; beyaz eşya, mutfak, elektronik, aydınlatma, gıda gibi pek çok sektörde ulusal ve uluslararası firmaların organize perakende saha  operasyonlarını yürütüyor. Pozitera; Türkiye çapında 81 ilde yaklaşık 1000 eğitimli kadrosu, 100’ü aşkın eğitimli ve deneyimli saha yöneticisi ile 17 binden fazla satış noktasında tüketiciye hizmet veriyor.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER