AYSİAD'ın ödülleri sahiplerini buldu

AYSİAD üyelerinin oyları belirlenen ödülleri Merkezefendi Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahiplerine teslim edildi. AYSİAD Denizli'ye hizmet eden, Denizli için çalışan, tarihe katkıda bulunan kişilerin yaptıkları çalışmalar, ürettikleri projeler için toplam 12 farklı dalda, 30 kurum ve kişilere ödül verildi.

Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD) Denizli Şubesi tarafından bu sene 14.sünü yapılan ‘AYSİAD Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu.

Denizli'de, Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD) Denizli Şubesi üyelerinin oyları belirlenen ödüller, Merkezefendi Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahiplerine teslim edildi. Ödül törenine; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, AYSİAD Başkanı Mahmut Çatlık, sivil toplum örgütü temsilcileri ve davetliler katıldı.

17 FARKLI DALDA ÖDÜL VERİLDİ

AYSİAD Denizli'ye hizmet eden, kent için çalışan, tarihe katkıda bulunan kişilerin yaptıkları çalışmalar, ürettikleri projeler için toplam 17 farklı dalda, 30 kurum ve kişilere ödüllerini törenle aldı.

En Güzel Türkçe İsimli İş Yeri Ödülü” Salih Keskin’e,  “İş İnsanı Girişimcilik Ödülü İşadamı” Hayrullah Tekin’e, “İş İnsanı Basın Ödülü” Sebahattin Zeyrek’e, “İş İnsanı Yenilikçi Yatırım Ödülü” Mustafa Kemal Özdemir’e, “Denizli Kent Tarihine Katkı Ödülü” Prof. Dr. Turgut Tok’a, “Yılın Çevreci ve Doğa Dostu Ödülü” Denizli Büyükşehir Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ne, “Sosyal Sorumluluk Ödülü” Ahmet Yavuzçehre’ye, “Denizli’ye Hizmet Ödülleri” Fuat Özen’e, Denizlispor Başkanı  Ali Çetin’e, AFAD Denizli İl Müdürlüğü’ne, Prof. Dr. Ercan Lütfi Gürses’e, Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli Gazetesi’nin Kurucusu Erol Özbal’a, “Kültür-Sanat Katkı Ödülü” Saksak Bir Tütün Belgeseli nedeniyle Turan Kubulay’a ve Genç Sanatçıların Yetişmesindeki katkıları nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na, “Türk Kültürüne Hizmet Ödülü” emekli öğretmen yazar Yaşar Çağbayır’a, “AYSİAD Hizmet Ödülleri” Ender Kordon’a, Ali Yapsu’ya, Alper Baysal’a, Erol Akça’ya, Süleyman Tıkıroğlu’na Cemal Pekdemir’e, Kemal Yamuç’a, Saim Deligöz’e, Ali Önal’a, Metin Özkaya’ya, Mustafa Koç’a, Oğuzhan Şahan’a, İbrahim Cinkaya’ya, Hatice Ağcabay’ya, Mehmet Gökçe’ye, Nihat Zeybekci’ye, “Yılın Sporcuları ve Spor Ekipleri Ödülü” Reyhan Yılmaz’a, Şeydanur Kaplan’a ve “Denizli İçin Yapılmış En Güzel Proje Ödülü” Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ne verildi.

“AYSİAD, ÜLKEMİZ VE DENİZLİ İÇİN BİRÇOK ETKİNLİĞE İMZA ATTI”

AYSİAD'ın fikri hür, vicdanı hür ve öz benliğine bağlı yönetici, sanayici ve işadamları tarafından el birliği güç birliği ve gönül birliği ile kurulduğunu söyleyen AYSİAD Mahmut Çatlık; “AYSİAD toplumdan gelen talebin sonucu olarak ortaya çıkmış bir sivil toplum kuruluşudur. 170'e yakın üyesi 43 farklı sektörden işletmesi bulunan AYSİAD, kurulduğu 2004 yılından itibaren ülkemiz ve Denizli için birçok etkinliğe imza attı. Bugün düzenlediğimiz ödül töreninde AYSİAD üyelerimizin spordan kültüre, Denizli'deki işletmelerin kamu kurum ve kuruluşlarının ürettiği birçok projeye hâkim olduğunu gösteren ödül töreninde ödül alan tüm kurum kuruluş ve şahıslara Denizli için yaptıklarından dolayı teşekkür ederim. Türk coğrafyasının yeni ahileri, yani iyi ahlakın doğruluğun, kardeşliğin, yardımseverliğin, kısacası bütün meziyetlerin birleştiği bir sosyo-ekonomik düzeni olan AYSİAD'la bulunduğu yerde kendi AYSİAD'larını bağımsız halde kuracaklardır. Adımızın nereden geldiğini unutamayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi; ‘hiç bir şeye ihtiyacımız yok. Yalnız bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak’” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER