AYTUR CENTER 30. YILINI KUTLUYOR

AYTUR CENTER 30. YILINI KUTLUYOR

Mobilyadan beyaz eşyaya, elektronikten zücaciyeye yüzlerce çeşit ürünle Denizli’de hizmet veren Aytur Center, 30’uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor. 30’uncu yıl nedeniyle birbirinden özel kampanyalar Denizlililerle buluşuyor. 

1987 yılından bu yana Denizli’de mobilya, beyaz eşya, elektronik ev aletleri, zücaciye ve daha pek çok ürün çeşidiyle hizmet veren Aytur Center, 30’uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor. İstiklal, Aytur Center Avm, Bayramyeri ve Sarayköy şubeleriyle Denizlililerin evleri için aradığı ne varsa bulabildikleri, kalitenin adresi Aytur Center, 30’uncu yılına özel kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında bütün ürünlerde 30 ay elden taksit imkanı sunuldu.

“30’UNCU YILDA BÜTÜN ÜRÜNLERDE 30 AY ELDEN TAKSİT İMKANI SUNUYORUZ”
Kuruluşlarının 30’uncu yılı ve düzenlenen kampanyalar hakkında bilgiler aktaran Mağaza Müdürü Ahyet Akyol; “Firmamız Denizli’de 30 yıldır faaliyet gösteriyor. Her yıl düzenlediğimiz etkinlikleri bu yıl biraz daha geliştirdik. Vadelerimizi aştık. Ürün yelpazemizi oldukça geniş tuttuk. Bu kapsamda Denizli halkına çok güzel ve özel bir kampanya düzenledik. Mağazalarımıza gelen müşterilerimizin aradıkları her şeye küçük taksitlerle ulaşmaları mümkün. Denizli’de bir ilke imza atıyoruz. 30’uncu yılımıza özel bütün ürünlerimizde 30 ay elden taksit yapıyoruz. Kampanyamızda kredi kartına ihtiyaç yok. Müşterilerimiz bütün ürünleri etiket fiyatlarıyla hiçbir vade farkı ödemeden 30 ay taksitlendirip, küçük taksitlerle ödeyebiliyorlar. Kampanyamız 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. Bütün Denizli halkını mağazalarımıza davet ediyoruz. Mutlaka gelip görsünler. Kampanyalarımızdan yararlansınlar” dedi.

“ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR”
‘Eskiyi getir yeniyi götür’ kampanyası hakkında da bilgiler aktaran Akyol; “Bu kampanyaya televizyon grubu ile başladık. Televizyonun markası ve modeli önemli değil. Eski televizyonlarınızı 400 TL’den sayıyoruz. Yeni televizyonunuzu 59 TL’den başlayan taksitlerle veriyoruz. Buzdolabında ve çamaşır makinelerinde de aynı kampanya geçerli. Buzdolaplarında eskisini getiren yenisini 59 TL taksitle, çamaşır makinelerini ise 49 TL taksitle alabilme imkanına sahip” diye konuştu.

“ÇEYİZ KAMPANYALARIMIZI KAÇIRMAYIN!”
Düğün evi anlayışıyla çalıştıklarını vurgulayan Akyol şunları aktardı: “Önceliğimiz düğüncüler. Mobilya ve çeyiz paketlerimiz de mevcut. Bunun dışında mobilyada üçlü paket hazırladık. Paketimizin içerisinde; yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bulunuyor. Üçlü paketimizi ise sadece 229 TL elden taksitle müşterilerimize sunuyoruz. Denizlililer bu özel kampanyaları sakın kaçırmasın!” 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER