BAB Hukuk ve Danışmanlık yeni yerinde…

Denizli’de 2005 yılından bugüne pek çok alanda faaliyet gösteren BAB Hukuk ve Danışmanlık yeni yerine taşınması münasebetiyle bir açılış töreni düzenledi. Açılışa Denizli iş ve siyaset dünyasının yanı sıra çok sayıda hukukçu ile davetli katıldı.

BAB Hukuk ve Danışmanlık yeni yerinde…

Denizli’de girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında kurulan BAB Hukuk ve Danışmanlık uzun yıllardır faaliyet gösterdiği Doktorlar Caddesi’ndeki yerinden 15 Mayıs Mahallesi Kayalık Caddesi’ndeki yeni ofisine taşındı.

BAB Hukuk ve Danışmanlık’tan Av. Ömer Ermiş, Av. Serap Çetin, Av. Büşra Sena Şimşek ve Av. Eliz Tuğba Adem’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Pamukkale Belediye Başkanı Av. Avni Örki, Denizli Barosu Başkanı Av. Müjdat İlhan, Denizli Belediyesi önceki Başkanlarından Ali Aygören, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Fatih Durmaz, büro çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Yeni ofisin açılış kurdelesini ise Avukatlar; Ömer Ermiş, Serap Çetin, Büşra Sena Şimşek ve Eliz Tuğba Adem ile protokol üyeleri birlikte kesti.

Müvekkillerine ve danışmanlık hizmeti verdiği kişilere fiziki olarak çok daha iyi koşullarda ve ferah bir ofis ortamında hizmet vermeye başlayan BAB Hukuk ve Danışmanlık, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşme Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk, Trafik kazalarından kaynaklı maddi ve manevi tazminat, değer kaybı talepli davalar alanlarında faaliyet gösteriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER