Babadağ Belediyesi’nden 65 yaş üstü vatandaşlara gıda yardımı

Babadağ Belediyesi korona virüs dolayısıyla evinden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara gıda desteği yaptı. Sosyal belediyecilik anlayışını sürdüren Belediye Başkanı Ali Atlı “Birlik ve beraberlik ölümden gayrı her şeyi yener” dedi.

Babadağ Belediyesi’nden 65 yaş üstü vatandaşlara gıda yardımı

Denizli’nin Babadağ İlçesi’nde korona virüs tedbirleri arttırıldı. Belediye ekipleri, 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için gıda takviyesini evlere ulaştırdı. Belediye Başkanı Ali Atlı’nın talimatı ile ilçe merkezinde ve köylerde bulunan vatandaşlara gıda kolileri belediye personelleri tarafından tek tek götürüldü. Belediye personelleri, ulaştığı evlerde vatandaşları korona virüsten korunma yolları hakkında bilgilendirdi. Konuyla ilgili konuşan Başkan Atlı; “Vatandaşlarımızın evlerinde kalmaları için market alışverişlerini bizler yaptı. Birçok gıda yardımı kolilerini vatandaşlarımızın evine ücretsiz gönderiyoruz. Babadağ’ın korona virüsten korunması için çalışıyoruz. Birlikte mücadele edersek ve korunma yollarını hep birlikte uygularsak, bu virüsü yeneceğiz. Birlik ve beraberlik ölümden gayrı her şeyi yener. Önemli olan hep birlikte olmak ve tedbirlere harfi harfine uymak. Bir kere daha vatandaşlarımızın evlerinde kalmaları gerektiğini yineliyorum” diye konuştu.

“HİÇBİR VATANDAŞIMIZ YALNIZ DEĞİLDİR”

İlçede önlemleri üst seviyelere çıkaran Başkan Atlı, “İlk günden beri tedbirlerimizi harfi harfine uyguluyoruz ve vatandaşlarımızı yalnız hissettirmemeye çalışıyoruz. Hiçbir şey bizlerin sağlığından önemli değildir. Hiçbir vatandaşımız da yalnız değildir. Ben ve ekibim tam destek vatandaşlarımızın hizmetine hazırız” şeklinde ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211