Babadağ Belediyesi’nden karantinadakilere yardım

Babadağ Belediyesi, korona virüsle mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. İlçede pandemi kurallarına uygun olarak birçok çalışmaya imza atan Babadağ Belediyesi, son olarak karantina altında tutulan vatandaşlara ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunuyor.

Babadağ Belediyesi’nden karantinadakilere yardım

Babadağ’da korona virüs ile mücadele devam ediyor. Babadağ Belediyesi pandemi sürecinde vatandaşların ihtiyaçları için kurduğu ihbar hattının ardından şimdi de gıda yardımlarına tekrar başladı. Pandemi dolayısıyla ekonomik olarak güçlük çeken vatandaşlara gıda yardımında bulunan Babadağ Belediyesi, ihtiyaç sahiplerini muhtarlarla belirliyor. Babadağ Belediyesi’nin yardımları aynı zamanda riskli olduğu için ev izolasyonunda olan vatandaşlara da ulaşıyor. Mahalle muhtarlarından karantinadaki kişilerin bilgilerini alan ekipler, karantina altındaki vatandaşlara gıda yardımında bulunuyor.

“EN ÖNEMLİ ŞEY VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI"

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, yapılan çalışmayla ilgili olarak şunları söyledi: “İlçemizde her şeyden en önemli şey vatandaşlarımızın sağlığıdır. Korona virüsle mücadele etmenin herkes için zor olduğunu biliyoruz. Vatandaşlarımız pandemiden sosyal, ekonomik ve psikolojik olarak etkileniyorlar. Bizler de Babadağ Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yükünü hafifletmeye çalışıyoruz. Karantina altında olan ve pandemiden ekonomik olarak etkilenmiş ihtiyaç sahiplerine, içerisinde temel gıda maddeleri bulunan gıda kolileri dağıtıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221