Babadağ'da Yardan Çayı yeni yüzüyle hizmete açıldı

Babadağ Belediyesi’ne ait sosyal tesislerden biri olan Yardan Çayı ihale ile yeni işletmecisine kavuştu. Yapılan çevre düzenlemesinin ardından Yardan Çayı, dün belediye personelleri ve meclis üyelerinin ailelerine verilen iftar yemeğiyle kapılarını ziyaretçilerine açtı. İftar etkinliğinden önce yangında evini kaybeden iki vatandaşı Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ziyaret ederek yangının yaralarının sarılacağına dair söz verdi.

Babadağ'da Yardan Çayı yeni yüzüyle hizmete açıldı

Babadağ Belediyesi ilçenin önemli ziyaret noktalarından biri olan Yardan Çayı’nı hizmete açtı. Yapılan ihale ile yeni işletmecisine kavuşan Yardan Çayı Piknik Alanı’nda bir takım düzenlemelerin yapılmasının ardından eni yüzüyle vatandaşlarla buluştu. İşletmenin ilk etkinliğini üstlenen Babadağ Belediyesi belediye personelleri, meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

YARDAN ÇAYI’NIN İLK ETKİNLİĞİ BABADAĞ BELEDİYESİ’NDEN

Yapılan açılış etkinliğine CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da katılım sağladı. İlçede sosyal vakit geçirilebilecek alanların başında gelen Yardan Çayı’nın yeni yüzü görenler tarafından beğeniyle karşılanırken Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı konuyla ilgili “Sosyal yaşantının vazgeçilmezi yeşil alanlarımızda daha verimli nasıl vakit geçirilebilir sorusuna yanıtlar bularak projemize uygun nitelikli işler yapıyoruz. İlçe halkımıza belediye hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde ivedilikle götürmeye devam ederken; hoş sohbetlerin çay ve kahve eşliğinde yapılabileceği Yardan Çayı tüm hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.

Ramazan ayının sonuna yaklaşırken; Genel Başkan Yardımcımız ve Denizli Milletvekilimiz Sayın Gülizar BİÇER Karaca'nın katılımıyla belediye personellerimiz, meclis üyelerimiz ve değerli aileleriyle birlikte hizmete yeni açmış olduğumuz Yardan Çayı Piknik Alanı’nda iftarda bir araya geldik.

BAŞKAN ATLI’DAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR

Babadağ'a hep birlikte hizmet ediyor; birlikte mesai yaptığımız, yol yürüdüğümüz ve omuz omuza verip çalıştığımız kıymetli personellerimiz ile iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

YANGININ YARALARINI BABADAĞ BELEDİYESİ SARACAK!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca yapılan iftar etkinliğinden önce vatandaşla buluştu. Yeniköy mahallesinde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında evini kaybeden iki vatandaşı ziyaret eden Başkan Atlı ve Biçer Karaca geçmiş olsun dileklerini iletti. Evi yanan Kısmet Esnaf ve Mustafa Yılmaz’a mağdur olmamaları için gerekenlerin yapılacağı sözünü veren Başkan Atlı “Babadağ Belediyesi olarak ailelerimizin zarar gören evi için ne gerekiyorsa yapacak, iyi günde, kötü günde vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bir daha böyle acılar yaşanmaması dileğiyle, kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER