Babadağ ücretsiz internete kavuştu

Hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekleyen Babadağ Belediyesi, ilçenin nüfus ve hareket bakımından yoğun olan bölgelerinde kurduğu 2 nokta ile ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı.

Babadağ ücretsiz internete kavuştu

Babadağ Belediyesi, çağın gereklerine uygun olarak vatandaşların dünya ile iletişimlerini sağlamak adına, ilçenin nüfus ve hareket bakımından yoğun olan bölgelerinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı. Günlük bin bin 500 kişiye kesintisiz hizmet verebilecek. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti, ilçenin farklı noktalarında da kurulacak.

Vatandaşlar, ‘BABADAGBELEDİYESI’ ağ adına, T.C. numaraları ile giriş yapabilecek. Belediye Başkanı Ali Atlı, “Babadağ Belediyesi olarak, ilçemizin belli bölgelerine ücretsiz Wi-Fi istasyonları oluşturduk. Seçim öncesi projelerimizin arasında olan bu hizmeti ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüzde birçok işlem artık internet üzerinden yapılabiliyor. Bu düşünceyle hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Tüm hemşerilerimiz T.C. numaraları ile Wi-Fi istasyonlarından ücretsiz olarak faydalanabilecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
H.eyüp öztaş
H.eyüp öztaş - 1 yıl Önce

Hizmetlerinizden memnunuz hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER