Babadağ’a iki önemli ziyaret

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile İl Kültür Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol’u ağırladı.

Babadağ’a iki önemli ziyaret

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, ilçede iki önemli ismi ağırladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile İl Kültür Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol, Başkan Atlı’yı ziyaret etti. Geçtiğimiz salı günü Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Başkan Atlı’yı ziyaret etti. Başkan Atlı, Başkan Doğan’la birlikte ilçedeki esnafları ve pazaryerinde çalışan pazarcıları ziyaret etti. Pazardaki vatandaşlarla da birebir sohbet eden Başkan Atlı ve Başkan Doğan aynı zamanda fide dağıtımı yaptı. Pandemi döneminde en çok etkilenen kesimlerden olan üreticilere destek olabilmek için fide dağıtımı yapan Başkan Atlı ve Başkan Doğan, vatandaşlardan takdir topladı.

Müdür Akyol ile Başkan Atlı bir araya geldi

Başkan Atlı’nın diğer konuğu İl Kültür Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol oldu. Babadağ’da ‘Turizmi Yeniden Canlandırma Ve Sürdürülebilir Turizm Destinasyonu Oluşturma Projesi’ kapsamında görüşen Başkan Atlı ve Müdür Akyol, proje hakkında fikir alışverişi yaptı. İlçenin kültür ve turizm potansiyelinin arttırılması ve dijital ortamda tanıtılması ile ilgili bilgilendirme toplantısının gerçekleştirilmesi ile Babadağ’daki turizm çalışmalarının bir başka adımı da atılmış oldu.

“Her şey Babadağ için”

Çalışmaların hız kazanması adına Müdür Akyol ile yapılan turizm toplantısı ve Başkan Doğan’ın ziyaretiyle ilgili konuşan Başkan Atlı; “Babadağımızda hem değerli Başkan Şeniz Doğan’ı hem de Turizm Müdürümüz Sayın Akyol’u ağırladık. Kardeş belediyemiz olan Merkezefendi Belediyesi’yle birlikte yaptığımız çalışmalar vatandaşlarımız tarafından da onay alıyor. El ele yaptığımız daha birçok projeyle vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. İl Kültür Turizm Müdürümüz Sayın Akyol’la bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Böylelikle Babadağ’daki turizm çalışmalarımız hızlanacak ve Babadağımızın değerine değer katacağız. Babadağ’ın her anlamda gelişmesi ve turizm yönünden daha da ilerlemesi için çalışmalarımızı son sürat devam ettiriyoruz. Her şey Babadağ için” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER