Babadağ’da ‘her haneye bir gıda kolisi’

Denizli’nin Babadağ İlçesi’nde Ramazan Ayı’nın gelmesi ve korona virüs tedbirleri kapsamında ‘Her Haneye Bir Gıda Kolisi’ projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca da belediye ekiplerine eşlik etti.

Babadağ’da ‘her haneye bir gıda kolisi’

Babadağ Belediyesi korona virüs salgını boyunca vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için görevde hazır beklerken, son olarak yapılan proje ile takdirleri topladı. Belediye Başkanı Ali Atlı’nın talimatı ile uygulanan projede her haneye bir gıda kolisi yardım yapılıyor. Ramazan Ayı içerisinde uygulanmaya başlanan projede yardım kolilerinin vatandaşlara dağıtımı sürdürülüyor. Proje kapsamında belediye ekiplerine; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Belediye Meclis Üyeleri ile İYİ Parti ve CHP İlçe Başkanları da eşlik etti. İlçe merkezinden başlayarak mahalleleri dolaşan ekip, vatandaşlarla sorunları hakkında konuştu ve çözümler üretti. Başkan Atlı ve Genel Başkan Yardımcısı Karaca, yapımında sona gelinen kapalı pazaryerinde de incelemelerde bulundu.

“VATANDAŞIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlediklerini belirten Başkan Atlı; “Hızlı bir şekilde sorunları ortadan kaldıracağız. Mahallelerimizde Ramazan Ayı boyunca sürecek olan gıda yardımı kolilerinin dağıtımını sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı sosyal belediyecilik anlayışı ile yanlarındayız ve her türlü sorunlara birlikte çözüm üretiyoruz. Vatandaşlarımız herhangi bir sorunlarında artık belediye kapılarının açık olduğunu biliyorlar. Pandemide veya başka bir sorunda her zaman vatandaşımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

“BU ÇALIŞMALAR ARTTIKÇA BERABERLİĞİMİZ PEKİŞECEKTİR”

Gün boyu ilçede yapılan çalışmalara destek olan Karaca; “Öncelikle bu yıl Anneler Günümü ilk olarak kutlayan Başkan Ali Atlı ve belediyemizin emekçilerine teşekkür ederim. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak çok iyi çalışmalar yapıyoruz. Bizler de çalışmaları yerinde incelemek hem de her eve bir gıda kolisi projesine destek vermek için buradayız. Tüm Babadağlılar adına Başkanımız Ali Atlı ve ekibine teşekkür ederim. Bu çalışmalar arttıkça, birliğimiz ve beraberliğimiz pekişecektir" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211