Babadağ’da muhtarların sorunları konuşuldu

Babadağ İlçesi’nde belediye başkanı, kaymakam ve muhtarlar derneği katılımıyla toplantı düzenlendi. Toplantıda, muhtarların sorunlarına çözüm yolları arandı.

Babadağ’da muhtarların sorunları konuşuldu

Babadağ İlçesi’nde muhtarların sorunları için toplantı düzenlendi. Babadağ Kaymakamı Adem Karataş, Belediye Başkanı Ali Atlı, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci’nin katılımıyla düzenlenen toplantıda, Babadağlı muhtarlar ilçedeki faaliyetleri değerlendirdi. Mahallelerin temel sorunlarını belediye başkanı, kaymakam ve dernek başkanına aktaran muhtarlar, hep birlikte sorunların çözüm yollarını konuştu. Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci toplantıda muhtarların birlik ve dayanışmasının güzel örneklerinden biri olan platformlarına üye olmayan muhtarları davet etti.

“BİRLİKTE ÇALIŞMANIN GÜZEL BİR ÖRNEĞİ"

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Ali Atlı; “Bugün ilçemizin muhtarlarıyla bir araya geldik. Onların sorunlarını, taleplerini, önerilerini dinlerken yanımızda sayın kaymakamımız ve dernek başkanımızda vardı. İlçemizin mahallelerinde yapılabilecekleri hep birlikte konuştuk, değerlendirdik. Hepimizin buluştuğu temel payda ilçemiz oldu. Babadağımızı ileri seviyeye taşımak ve yaptığımız çalışmaları daha da ilerletmek için muhtarlarımız bizlerin en büyük güvencesi. Onlar mahallelerde bulunan vatandaşlarımızın taleplerini bize getiren elçiler. İnşallah Babadağımız için böyle birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu toplantı ile Babadağ’da birlikte çalışmanın güzel bir örneği olarak hafızalara yer etti ve ilçemiz bu güzel çabalarla marka bir ilçe haline gelecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER