Babadağ’da Off-Road heyecanı başlıyor

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) işbirliğinde ilçede 21 Temmuz Pazar günü yapılacak olan ‘Off-Road ve Motor Sporları Gösterisi’ne herkesi davet etti.

Babadağ’da Off-Road heyecanı başlıyor

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) işbirliğinde 21 Temmuz Pazar Günü eşsiz ‘Off-Road ve Motor Sporları Gösterisi’ yapılacak.

Gösterilerde pek çok farklı etkinlik de yer alacak. Babadağ’ın eşsiz manzarası ve güzelliği eşliğinde izleyicilere birbirinden eğlenceli anlar yaşatacak olan etkinlikte off-road ve motor sporlarının yanı sıra atölyeler ve yemek stantları da bulunacak.

Etkinlik, ödül töreni ve 21:00’da gerçekleştirilecek Ozanca konseri ile son bulacak. Babadağ Belediyesi birçok farklı atölye ve standa kapı açacak. Etkinlik alanında bir çok değişik stantta bulunacak.

El sanatlarından, 3 boyutlu tablolara, işaret dilinden, ilk yardım kursuna kadar bir çok eğitim hizmeti barındıran Babadağ Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kadınların üretmiş olduğu el sanatları ürünleri de stantlarda görücüye çıkacak.

Heyecanla beklenen etkinlikte Denizli Sanat ve Müzik Atölyesi, sanatseverlerle bir araya gelecek. Müzik, resim gibi sanat dallarından çeşitli aktiviteleri gerçekleştirecek olan atölye, vatandaşlarla etkinlik kapsamında bir araya gelecek. Yine Babadağ’ı ziyaret eden sanatseverleri bir araya getirecek bir diğer stant ise Aduşko Boyama Atölyesi’nin standı olacak. Çeşitli boyama teknikleriyle ürettikleri ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan atölye 21 Temmuz günü Babadağ’da yerini alacak.

“TÜM DENİZLİLERİ BEKLİYORUZ”

Seçildiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Babadağlı hemşerilerimizi böyle bir etkinlikle buluşturmak istiyorduk. Göreve yeni geldiğimiz için bazı küçük aksaklıklar yaşadık ancak BASİAD desteğiyle bu Pazar gerçekleştiriyoruz. Heyecan dolu bir gün olacak. Off-Road gösterilerinin yanı sıra Babadağ’da üretimi teşvik edecek, katma değer kazandıracak stantlarımız olacak. Heyecanı, huzuru, eğlenceyi ve Babadağımıza has güzellikleri bir arada deneyimlemek isteyenler için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak. Tüm Denizlilileri etkinliğe davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER