Babadağlı işadamlarından Başkan Atlı’ya büyük onur

Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD), Babadağ Belediyesi Başkanı Ali Atlı’ya yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı, onur üyeliğine layık gördü.

Babadağlı işadamlarından Başkan Atlı’ya büyük onur

Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD), 31 Mart seçimlerinin ardından Babadağ’da gerçekleştirdiği hizmetlerle adından söz ettiren Babadağ belediye Başkanı Ali Atlı’ya onur üyeliğine layık gördü.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Atlı; “Babadağımız doğası, tarihi, üretimi gibi pek çok özelliği ile eşsiz değere sahip bir ilçemiz. Ancak tüm bunlardan daha değerlisi ilçemizin yetiştirdiği insanlarımızdır. Bugün Babadağ nüfusunun kat be kat fazlası ülkemizin dört bir yanında hatta farklı ülkelerde ekonomiye, bilime, sanata yatırımlar yaparak hepimizi gururlandırıyor. Bu değerli hemşehrilerimizin ortak çatısı olan BASİAD, ilçemiz için en önemli değerdir. Şeref Arpacı Başkanımızın öncülüğünde hareket eden bu kıymetli oluşumun üyeleri şahsıma Onur Üyeliği’ni layık gördüler. Ben de her şeyden önce bir Babadağlı olarak ilçemizin kalkınması, gelişmesi ve Babadağlılara yakışır bir konuma gelmesi için elimden geleni yapacağım. Beni Onur Üyeliği’ne layık gören başta Şeref Arpacı olmak üzere tüm BASİAD üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER