Babadağlılar TOKİ’lere kavuşuyor

Babadağ’da geçen sene ihalesi yapılan 189 dairelik TOKİ inşaatı tamamlandı. Çekilecek kuraların ardından vatandaşlar evlere yerleştirilecek.

Babadağlılar TOKİ’lere kavuşuyor

Babadağ’da geçen sene Mayıs ayında ihalesi yapılan TOKİ inşaatı bitirildi.

189 daire ile kullanıma açılacak olan TOKİ evleri için Babadağlı vatandaşlar arasında kura çekilerek yerleşim sağlanacak.

Sürecin en başlarından beri konunun yakından takipçisi olan Babadağ Belediyesi yine bu süreçte de destek olmaya devam ediyor.

Titiz takibi ile ihalenin yapılmasından bugüne yüklenici firmaya lojistik desteği de sağlayan Babadağ Belediyesi, vatandaşların evlerine kavuşması için her türlü çalışmayı sağlıyor.

Babadağlıların TOKİ evlerine yerleşmesi için gerçekleştirilecek olan kuranın 13 Haziran’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Ali Atlı “Vatandaşlarımız yeni evlerine kavuşabilmesi için en başından beri takipçiyiz. Her türlü desteği bugüne kadar sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz. Bizim için asıl olan vatandaşlarımız taleplerini yerine getirip onları mutlu edebilmek. Bunu sağlamak için her türlü işbirliğine de hazırız. Sürecin en başından beri Babadağ Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi yetkilileri uyumlu bir çalışma sürdürdü. Bunun için yetkililerimize teşekkür ederim. En yakın zamanda vatandaşlarımızın evlerine yerleşip, yeni evlerinde huzurla yaşamalarını temenni ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER