BABALARININ YOLUNDALAR

BABALARININ YOLUNDALAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezinin düzenlediği “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. dönemi sona erdi. “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. döneminde Denizli teşkilatından dikkat çeken isimler yer aldı. MHP 21. Denizli Milletvekili Ali Keskin’in kızı Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin ile kardeşi Hüseyin Keskin, MHP Genel Merkezinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

“Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. döneminde Denizli teşkilatından dikkat çeken isimler yer aldı. MHP 21. Denizli Milletvekili Ali Keskin’in kızı Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin ile kardeşi Hüseyin Keskin, MHP Genel Merkezinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

“Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. Dönemini üçüncülükle bitiren Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe ve Hüseyin Keskin kardeşlere sertifikalarını MHP Lideri Devlet Bahçeli verdi.

Eski Milletvekili Ali Keskin’in çocuklarının bu mutluluğuna Keskin ailesi ile MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili aynı zamanda  Siyaset ve Liderlik Okulu’nun dokuzuncu dönem mezunu Av. Yusuf Garip de ortak oldu.

“BUGÜN BENİM İÇİN HAYATIMIN EN ÖNEMLİ ANLARINDAN BİRİ”
Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımda mutluluğuna ortak olanlara teşekkür etti. Keskin,   “14 haftalık eğitim programı sonrası Siyaset ve Liderlik Okulundan mezun olarak liderimizden sertifikamı aldım. Büyük bir sevinç, gurur ve onur vericiydi. Bize bu kadar güzel ve verimli eğitim imkanı sağlayan başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey olmak üzere, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörümüz Oğuz Turhan Başkanımıza ve emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

TEBRİK YAĞMURU
Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. Dönemini başarıyla tamamlayan ve sertifikalarını Genel Başkan Devlet Bahçeli’den alan  Ayşe ve Hüseyin Keskin  kardeşler tebrik yağmuruna tutuldu.

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel,   “MHP Genel Merkezinin düzenlediği  Siyaset ve Liderlik Okulunu dereceyle bitirerek sertifikasını Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin elinden alan, Ülkü Ocakları Denizli İl yöneticimiz Ayşe Keskin başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip de “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun mezunlarının arasında  önceki dönem Milletvekilimiz sayın Ali Keskin’in kızı Ayşe Keskin de yer alıyor. Okulu üçüncülükle bitiren ve belgesini Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’den alan Ayşe  ve  Hüseyin Keskin kardeşlerimizi kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında üstün başarılar diliyorum” diye konuştu. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221