Bağımsız aday Mehmet Uğur Tatar’dan depremzedelere ziyaret

Acıpayam’da meydana gelen depremin ardından bölgeye giden Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, depremzedelerle bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bağımsız aday Mehmet Uğur Tatar’dan depremzedelere ziyaret

Denizli’nin Acıpayam İlçesi, 20 Mart Çarşamba Günü 5.5 şiddetindeki depremle güne başladı.

Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, deprem bölgesine gitti. Depremzedelerle bir araya gelen Tatar, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Tatar, “Acıpayam İlçemizin, Apa, Karahöyük, Uçarı, Yeşildere, Yeniköy, Oğuz Mahalleri halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletip, sorunlarını dinledik. Geçmiş olsun Acıpayamımız, Denizlimiz” dedi.

“DÜNYANIN ÇEVRESİNİ İKİ KEZ DOLAŞTIK”

Öte yandan seçim çalışmalarına da hız veren Bağısız Aday Tatar, seçim çalışmalarına başladığı 31 Ocak 2018’den bu yana yapılan çalışmaları hakkında da açıklama yaptı.

Denizli’nin ilçelerini alfabetik sırasıyla düzenleyen Tatar, kentin tüm ilçe ve mahallelerine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Tatar, “Halkımıza hizmet yolunda, 14 Ay, durmak dinlenmek nedir bilmeyen seçim çalışmalarımızın bilançosu şöyle gerçekleşti: 17 İlçe merkezi ve 401 köy ziyaret, 2 Merkez ilçemizin 64 mahalle ziyareti. 40 bin Km olan dünyamızın çevresini İki kez aracımız ile 5 bin Km yürüyerek de, Türkiyemizin, en batısından en doğusuna, en kuzeyinden en güneyine gidiş ve dönüş yapmışız. Dünyanın çevresini iki kez dolaştık. Öyle kolay olunmuyor hizmet sevdalılığı” diye konuştu.

UFUK KARAGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211