BAĞ'IN;'3 YILDIR PAÜ'DE SAĞLIKSIZ YEMEK ÇIKARILMIŞ'AÇIKLAMASI VATANDAŞI HUZURSUZ ETTİ

BAĞ'IN;'3 YILDIR PAÜ'DE SAĞLIKSIZ YEMEK      ÇIKARILMIŞ'AÇIKLAMASI VATANDAŞI HUZURSUZ ETTİ

PAÜ’de Rektör Bağ’ın “pahalı yemek ihalesinin” gerekçesi olarak ortaya attığı, “Üniversitede 3 yıldır hasta, hasta yakını, personel ve öğrencilere gıda kodeksine uygun olmayan gıda maddeleri ile yapılmış yemekler yedirilmiş” açıklaması Denizli’de ve Ege Bölgesi’nde vatandaşı adeta ayağa kaldırdı ve en çok tartıştışılan konu haline geldi.

NEDİR BU GIDA KODEKSİ?
Son 3 yılda yolu PAÜ’den ve PAÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri’nden geçen yurttaşlar şu sıralar “Nedir bu gıda kodeksi? Biz bir sağlık kuruluşunda ne tür sağlıksız gıdalar tükettik? Bize bu sağlıksız yemekleri kim veya kimler yedirdi? Şimdi ne olacak? Bu skandalın sorumluları bulunsun” şeklinde tepkiler veriyor  ve bu sorularına cevap arıyor..

3’ÜNCÜ TURİZM ŞURASI’NDA DENİZLİ’DEN SADECE O VARDI
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bu yıl 3’üncü düzenlenen Turizm Şurası’nda Denizli’den sadece bir turizmci işadamı vardı. Karahayıt Colossae Termal Otel ve Ankara Ramada Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde başlayıp Ankara Sheraton Otel’de devam eden zirvede yer aldı. Bu haberlerin detaylar yarın bu köşede..

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER