Bakan Kasapoğlu’ndan Denizli’ye destek sözü

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci önderliğinde AK Parti Denizli milletvekillerinin de katılımıyla Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ziyaret gerçekleştirildi.

Bakan Kasapoğlu’ndan Denizli’ye destek sözü

Ziyarette Denizli Atatürk Stadyumu'nda yapılan ve devam eden çalışmalar ile ilgili bilgiler verilirken; Bakan Kasapoğlu, devam eden çalışmalara destek vereceklerini kaydetti.

Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, Son Ekonomi Eski Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Nilgün Ök ve Ahmet Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Denizli Atatürk Stadyumu'nda yapılan ve devam eden çalışmalar ile ilgili Bakan Kasapoğlu’na bilgiler verildi. Yapılan çalışmalardan son derece memnun olduğunu ifade eden Bakan Kasapoğlu, kısa sürede tamamlanan stadyum yenileme çalışmalarından ötürü Başkan Çetin’i tebrik etti. Bakan Kasapoğlu, devam eden çalışmalara destek vereceklerini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER