Bakan Muş’tan üniversite arkadaşı Başkan Garip’e ziyaret

Çeşitli temaslar için Denizli’ye gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, üniversiteden okul arkadaşı da olan MHP İl Başkanı Yusuf Garip’e ve MHP İl Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Bakan Muş’tan üniversite arkadaşı Başkan Garip’e ziyaret

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş; fabrika ziyaretleri, Denizli Valiliği ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yaptığı ziyaretin ardından MHP İl Teşkilatı’na da ziyarette bulundu. Bakan Muş’u; MHP İl Başkanı Yusuf Garip, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı. Bakan Muş’un Kadir Gecesi’ni kutlayan ve ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Garip, kendisine ziyaret dolayısıyla Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. MHP’nin Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberlik şuuru içinde Türkiye ve Türk milletine hizmetkarlık derdinde olduğunun altına çizen Başkan Garip, “Güçlü Türkiye yolunda, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için son nefesimizi verene kadar çalışacağız. Allah dirliğimizi ve birliğimi daim etsin” dedi.

ÜNİVERSİTE YILLARINI YAD ETTİLER

Üniversiteden okul arkadaşı da olan ve geçtiğimiz aylarda MHP İl Başkanı olarak atanan Yusuf Garip’e görevinde başarılar dileyen Bakan Muş; sanayisiyle, ekonomisiyle, üretkenliği ile öne çıkan Denizli’de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye’nin dünya ekonomisiyle entegre olmuş, dünyanın önde gelen güçlü ülkelerinden biri olduğuna vurgu yapan Bakan Muş, “Türkiye’nin geleceği parlak ve güçlüdür. Zorluklar var, zorlukları aşmak bizim görevimiz, bunlarından üstesinden geleceğiz" diye konuştu. MHP İl Başkanı Yusuf Garip ile üniversiteden arkadaş olduklarını hatırlatan Bakan Muş, koyu bir sohbet içinde üniversite anılarını ve yıllarını yad etti. Başkan Garip’in çalışkanlığına da atıfta bulunan Bakan Muş, kendisine her daim başar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER