Bakan Selçuk ve Başkan Hisarcıklıoğlu, Denizli’ye geliyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ‘İstihdam Seferberliği 2019’ kampanyası için 25 Mart Pazartesi günü Denizli’de olacak.

Bakan Selçuk ve Başkan Hisarcıklıoğlu, Denizli’ye geliyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Denizli’deki TOBB’a bağlı oda ve borsaların davetlisi olarak ‘İstihdam Seferberliği 2019’ kampanyası için 25 Mart Pazartesi günü Denizli’ye gelecekler.

Denizli Ticaret Odası (DTO), Denizli Sanayi Odası (DSO) ile Denizli Ticaret Borsası (DTB)’nın organizasyonuyla 25 Mart Pazartesi günü saat 11.00’da Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Denizli iş dünyasından yüzlerce isimle bir araya gelecek olan ikili, İstihdam Seferberliği’nin amacı, geldiği nokta ve tanıdığı imkanlarla ilgili, işverenleri bilgilendirecek.

Toplantının başında Denizli Sanayici, Tüccar ve İş Adamları Platformu Dönem Sözcüsü, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, konuklarını, iş dünyasının içinde bulunduğu durum, merkezi yönetimden beklentileri ile TOBB’a bağlı oda ve borsalar olarak yeni İstihdam Seferberliği kapsamında Denizli’de bugüne kadar yürüttükleri çalışmalar ve gelinen nokta hakkında bilgilendirecek.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, DSO Başkanı Müjdat Keçeci ile DTB Başkanı İbrahim Tefenlili, gerçekleştirilecek toplantıdan, Denizli iş dünyasının önemli edinimlerle ayrılacağına inandıklarını açıkladılar.

ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER