Bakan Soylu’dan Gökcan’a taziye ziyareti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde korona virüs tedavisi gördüğü sırada kalp ve akciğer yetmezliği nedeniyle eşini kaybeden AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'a taziye ziyaretinde bulundu.

Bakan Soylu’dan Gökcan’a taziye ziyareti

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’ın eşi Süleyman Şah Gökcan, geçtiğimiz günlerde Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde korona virüs tedavisi görürken, kalp ve akciğer yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirmişti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Gurup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve beraberindekiler, eşi vefat eden Yelda Erol Gökcan'a taziye ziyaretinde bulundular. Ziyarete Muğla Valisi Orhan Tavlı ile Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete de eşlik etti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Yelda Erol Gökcan; “Eşim Süleyman Şah Gökcan'ın vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulunarak acımızı paylaşan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile beraberinde bulunan AK Parti Grup Başkanvekilimiz Cahit Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcılarımız Hamza Dağ ve Fatma Betül Sayan Kaya, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile teşkilat mensuplarımıza ve belediye başkanlarımıza şahsım ve ailem adına şükranlarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER