BAKAN ZEYBEKCİ BİRİCİK KIZINI EVLENDİRİYOR

BAKAN ZEYBEKCİ BİRİCİK KIZINI EVLENDİRİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Ağustos tarihinde Denizli’ye gelecek. Ve Denizlili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci’nin düğününe katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli programı ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken, iki lider ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da aynı gün Zeybekci’nin kızının düğününe şahitlik etmeleri bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Ağustos tarihinde Denizli’ye gelecek. Ve Denizlili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci’nin düğününe katılacak. Cumartesi günü Denizli’de çeşitli açılış ve ziyaretlerde de bulunacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnehanov ile de bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli programı ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken, iki lider ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da aynı gün Zeybekci’nin kızının düğününe şahitlik etmeleri bekleniyor.

Denizli’de 19 Ağustos’ta gerçekleştirilecek ve yılın düğünü olarak adlandırılabilecek düğünde; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci ile Denizli iş dünyasının yakından tanıdığı Sait Özkan’ın oğlu İbrahim Özkan hayatlarını birleştirecek. Düğün aynı zamanda iki ülkenin buluştuğu bir liderler zirvesine de ev sahipliği yapacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnehanov ve Başbakan Binali Yıldırım genç çiftin nikah şahitliğini de üstlenecekler. Düğün töreninin Kayalar Düğün Salonu’nda gerçekleştirileceği de öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221