BAKAN ZEYBEKCİ 'DURMAK YOK HİZMETE DEVAM'

BAKAN ZEYBEKCİ 'DURMAK YOK HİZMETE DEVAM'

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci  "Biz bu millete hizmet etmeyi sevdik. Bu millete hizmetkar olabilmeyi Allah'ın bir lütfu olarak gördük. Allah'ın izniyle bundan sonra bu can bu bedende oldukça durmak yok hizmete devam inşallah"

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Biz bu millete hizmet etmeyi sevdik. Bu millete hizmetkar olabilmeyi Allah'ın bir lütfu olarak gördük. Allah'ın izniyle bundan sonra bu can bu bedende oldukça durmak yok hizmete devam inşallah diyoruz." dedi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin iftar sofraları Kale İlçesi Çarşı Meydanı’nda kuruldu. Kale İlçesi’ndeki İftara Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Kale Kaymakamı Murat Güneş, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AKparti İl Başklanı Necip Filiz, Kale  Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, AK Parti Denizli Milletvekili Adayları Nilgün Ök ve Dilek Çevik, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve Daire Müdürleri ve Kaleli vatandaşlar katıldı. 
Bakan Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada Kaleliler'i özlediğini ancak yoğun işleri ve memleket meselesi için koşuşturmaktan hemşehrileriyle buluşmanın zaman zaman zor olduğunu ifade etti.
"Ne zaman sizleri gördük yorgunluğumuz geçiyor" diyen Zeybekci, şöyle devam etti: 
"Biz bu millete hizmet etmeyi sevdik. Bu millete hizmetkar olabilmeyi Allah'ın bir lütfu olarak gördük. Bu kardeşinizi Kale'nin hizmetkarı ve bir evladı olarak görün. Allah'ın izniyle bundan sonra bu can bu bedende oldukça durmak yok hizmete devam inşallah diyoruz. Aklınıza başka şey gelmesin. Yani milletvekili olmadı, bizim oğlan hizmetleri aksar filan diye sakın aklınıza gelmesin. Kale ne diyorsa bizim başımızın üzerinde olmaya devam edecek." 
Zeybekci, pazar günü Kınıklı'daki Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisi ve Külliyesi'nin açılışını gerçekleştireceklerini, Diyanet İşleri Başkanlığının Kadir Gecesi programının da bu camiden yapılacağını kaydetti. Bakan Zeybekci, daha sonra ilçe muhtarlarıyla görüşme yaptı. (AA)

Muhammet Karaçay- Doğan Akşit

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER