BAKAN ZEYBEKCİ, OĞLU ATİLLA ŞÜKRÜ ZEYBEKCİ'Yİ EVLENDİRİYOR

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı SON Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin oğlu Atilla Şükrü Zeybekci, 15 Aralık'ta dünya evine girecek. Zeybeci Ailesi, Denizli'de yapılacak olan düğün öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Nikah törenine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılarak, genç çifte şahitlik yapması bekleniyor.

BAKAN ZEYBEKCİ, OĞLU ATİLLA ŞÜKRÜ ZEYBEKCİ'Yİ EVLENDİRİYOR

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı SON Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin oğlu Atilla Şükrü Zeybekci, 15 Aralık'ta dünya evine girecek. Zeybeci Ailesi, Denizli'de yapılacak olan düğün öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Nikah törenine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılarak, genç çifte şahitlik yapması bekleniyor. Bu arada Atilla Şükrü Zeybekci ile Elif Sertkan’ın düğününe Devletin zirvesinden çok sayıda politikacı ve işadamının da katılması bekleniyor. 

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci'nin oğlu Atilla Şükrü Zeybekci, hayatını Bursalı iş adamı Ergun Sertkan'ın kızı Elif Sertkan ile birleştirecek. Seçim bölgesi İzmir'de bir süredir çalışma yapan Zeybekci, düğün hazırlıkları nedeniyle kentten ayrıldı. Düğün ve nikah töreni 15 Aralık'ta Denizli'de EGS Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da Ayşe- Nihat Zeybekci çiftinin oğulları Atilla Şükrü Zeybekci ile Gülcan- Ergün Sertkan çiftinin İsviçre’de yaşayan kızları Elif Sertkan'ın nikah törenine katılması ve genç çifte şahitlik yapması bekleniyor. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER