BAKLAN'A ÇOK YAKIŞTI

BAKLAN'A ÇOK YAKIŞTI

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Baklanlıların sosyal, kültürel ve ticaret hayatında büyük bir ihtiyacı karşılayacak Baklan Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi'ni tamamladı. 3.750 metrekare alana inşa edilen tesiste, kapalı pazar yeri, konferans salonu, kafeterya, teras, ofis, 9 adet iş yeri, 2 adet atölye sınıfı ve 2 apart ile 1 depo bulunuyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Baklanlıların modern bir sosyal, kültürel  ve ticaret merkezine kavuşması hedefiyle yapımına başladığı Baklan Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi tamamlanarak hizmete girdi. Baklan ilçesinin sosyal yaşamına alternatif kazandırarak, vatandaşların büyük ihtiyacını karşılayacak tesis 3750 metrekare alan içerisinde 2200 metrekare alana yapıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın Baklanlılara söz vermesinin ardından hayata geçirilen modern kültür ve ticaret merkezinde kapalı pazar yeri, konferans salonu, teras, 2 apart, kafeterya, ofis, 9 iş yeri, 2 atölye sınıfı ve 1 depo bulunuyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Baklan Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi'nde gerçekleştirilen AK Parti Baklan 6. Olağan Kongresi öncesi tesiste incelemede bulundu.

"GÜZEL HİZMETLERİN ALTINA İMZA ATIYORUZ"
Denizli'nin büyükşehir statüsü kazanmasının ardından Baklan'ın yoğun bir şekilde hizmet almaya başladığına dikkati çeken Başkan Osman Zolan, geçmişte bütçelerin yeterli olmamasından dolayı hayalleri gerçekleştirmenin de mümkün olmadığını anlattı. Başkan Osman Zolan, "Baklanımıza başta altyapı olmak üzere parklar, mezarlık düzenlemeleri, spor alanları gibi birçok hizmetler yaptık. Ama burada çok güzel bir eser daha ortaya çıktı. Baklan Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi çok fonksiyonlu bir yapı. Alt katında pazaryeri üste ise kültür merkezi bulunuyor. Burada çok amaçlı salonumuz, kafeteryamız, terasımız, hanım kardeşlerimiz ve gençlerimiz için kurs ve eğitim verilebilecek atölyelerimiz var" dedi.

"BAKLANIMIZA YAKIŞTI"
Tesisi Baklan'ın sosyal ve kültürel anlamda tüm ihtiyaçlarını giderebilecek şekilde planladıklarını vurgulayan Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Çok şükür tamamladık ve hizmete alındı. Baklanımıza yakıştı. "dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211