“BAKLAN’DA YATIRIM ALMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK"

Baklan Belediyesi tarafından Beyelli Mahallesi’nde kazandırılacak olan kültür merkezinin temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “İlçemizde yatırım almayan, değişim yaşamayan mahallemiz kalmayacak. Baklan’da halk ne istiyorsa, ne bekliyorsa o oluyor ve gerçekleştiriliyor” dedi.

2014 yılından bu yana Baklan’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için canla başla çalışan Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, vizyon projelerinden birini daha hayata geçiriyor. Baklan Belediyesi tarafından Beyelli Mahallesi’nde kazandırılacak olan Kültür Merkezi’nin temeli dualarla atıldı.

Törene; Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut İnan, mühendisler ve mahalle sakinleri katıldı. Baklan’da yatırım almayan, değişim yaşamayan mahallemiz kalmayacağını belirten Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Baklan’da halk ne istiyorsa, ne bekliyorsa o oluyor ve gerçekleştiriliyor. Tüm mahallemizde gençlerimizin nişan ve düğün etkinliklerinin, halkımızın mevlit törenlerinin, çocuklarımızın sünnet merasimlerinin, Ramazan ayında iftar yemeklerinin, kurumların eğitim ve toplantılarının rahatlıkla yapılabileceği kültür merkezlerine sahip olacak. Halkımızın beklentisi olan, Beyelli Mahallemizde eksikliği hissedilen kültür merkezi inşaatı, kendilerinin duası ve desteği ve Belediye personelimizin özverili çalışmaları ile yakın bir zamanda tamamlanarak hizmete sunulacaktır. Baklan’da ilçemiz için, mahallelerimiz için, halkımızın için verdiğimiz hizmetlerde yanımızda olan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Baklan’da yaşam daha güzel olacak” dedi. Beyelli Mahallesi’nde kazandırılacak olan kültür merkezinin kararı, Baklan Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında alınmıştı. İlçeye yakışan bir kültür merkezi inşa etmek için projelendirilen kültür merkezi, 800 metrekarelik alanda yapılacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER