“BAKLANIM DEFİNE SANDIĞI GİBİDİR”

İlçe ile ilgili projeleri hakkında bilgiler veren CHP Baklan Belediye Başkan Aday Adayı Sevgi Tuyji, “Baklanım define sandığı gibidir. Tarihimize dokunup define sandığımızı açacağız. Hem Baklanlılar olarak hem de Türkiye olarak maksimum derecede faydalanıp, Baklan’ı açık hava Kültür ve Sanat Müzesi yapacağız” dedi.

“BAKLANIM DEFİNE SANDIĞI GİBİDİR”

CHP Baklan Belediye Başkan Aday Adayı Sevgi Tuyji, ilçede gerçekleştirmeyi hedefleri projeleri hakkında açıklamada bulundu. Başkan Aday Adayı Tuyji, “Önce Baklanlılar olarak birleşip kenetleneceğiz. Hep beraber çalışıp Baklanımızı hak ettiği konuma getireceğiz. Sizler, özellikle kadınlar, yürekli davranıp cesaretinizi bana aşılarsanız, ben de sizlerle birlikte, sizden aldığım pozitif enerjiyle Baklan da her şeyin en güzelini en iyisini yaparım.

Bizden  başkası da sizin görmek istediğiniz Baklan’ı  sizlere  kavuşturamaz. Nasıl ki 1975 - 1990 yılları arasında nüfusumuz on- on beş binlerde, Baklanımın iş hayatı yüksekti, ürünlerimiz harika fiyatlara satılıyordu, verim yüksekti, dışarıya göç vermiyorduk. Şimdi gelişmiş Baklan istiyorsak bana vekalet verdiğiniz günden itibaren aynı eski Baklan’a döneceğiz. Tabi ki kenetlenip hep beraber çalışarak, özlediğimiz Baklan geri gelecek.

Baklanım define sandığı gibidir. Tarihimize dokunup define sandığımızı açacağız. Hem Baklanlılar olarak hem de Türkiye olarak maksimum derecede faydalanıp, Baklan’ı açık hava Kültür ve Sanat Müzesi yapacağız. Şirin Baklanıma kadın eli değecek. Çünkü bizi sanat tarihimiz ve bilimsel çalışmalar kurtaracak. Bu bizim en büyük farkımız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DUYGUSAL ŞAİR İSMAİL GÖKÇE
DUYGUSAL ŞAİR İSMAİL GÖKÇE - 2 yıl Önce

Sevgi Tuyji hanımefendi azmiyle her şeyi başarır. Destekliyoruz başarılar diliyoruz. Tebrik ediyoruz. Her zaman yanındayız

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211