Barbaros Kapalı Pazaryeri açılışa hazırlanıyor...

Merkezefendi Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapılan ve çalışmalarda sona gelinen Barbaros Kapalı Pazaryeri açılışa hazırlanıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Barbaros Kapalı Pazaryerimiz farklı mimarisiyle mahallemize çok yakışacak. Farklı tarz ve konseptle üretmiş olduğumuz bu proje, tüm Türkiye’deki kapalı pazar yerleri noktasında örnek olacak. Artık açılış için geri sayıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Barbaros Kapalı Pazaryeri açılışa hazırlanıyor...

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye açık ve kapalı olmak üzere pazaryeri kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir pazaryeri de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne yapılıyor.

Yapımı devam eden Barbaros Kapalı Pazaryeri’nde çalışmalarda sona yaklaşıldı. Farklı ve modern mimarisiyle dikkat çeken, Denizli’de ilk defa prekast sistem ile yapılan pazaryeri 2 katlı ve yaklaşık 6 bin metrekare kapalı alandan oluşuyor.

200 esnaf ve üreticinin hizmet vereceği Barbaros Kapalı Pazaryeri’nin çevresinde 4 bin ton asfalt kullanılarak 22 bin metrekare asfalt yol yapıldı.

250 araçlık otoparkı olan pazaryerinde büyük bir park alanı da bulunuyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan ve açılışa gün sayan Barbaros Kapalı Pazaryeri’nin maliyeti ise yaklaşık 4 Milyon TL.

Yapımı devam eden Barbaros Kapalı Pazaryeri’nin ilçeye ve Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne yakışacağını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak yapımını tamamlamak üzere olduğumuz Barbaros Çarşamba Kapalı Pazaryerimizi en kısa süre içerisinde hizmete alacağız.

Sizin de gördüğünüz gibi son derece farklı bir konseptle çok güzel bir pazaryerimiz Merkezefendimize kazandırılıyor. Etrafındaki park düzenlemeleri ve otopark düzenlemeleri ile son derece modern keyifli alışverişin merkezi olacak. Barbaros Kapalı Pazaryerimiz artık açılış ile ilgili geriye doğru gün saymaya başladı.

Barbaros Kapalı Pazaryerimiz farklı mimarisiyle mahallemize çok yakışacak. Artık yeni nesil pazar yerimiz dediğimiz, farklı tarz ve konseptle üretmiş olduğumuz bu proje tüm Türkiye’deki kapalı pazar yerleri noktasında örnek olacak.

Bu güzel tesisimizi de Merkezefendili hemşerilerimizin hizmetine en kısa süre içerisinde sunacağız. Merkezefendi’de yaşayan tüm hemşerilerimize Barbaros Kapalı Pazaryerimizin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221