BARO BAŞKANININ KÖYÜ'NDEN BAŞKAN ZOLAN'A TEŞEKKÜR

BARO BAŞKANININ KÖYÜ'NDEN BAŞKAN ZOLAN'A TEŞEKKÜR

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından 2 Ocak Salı günü yapılan yeni yılın ilk ‘Halk Günü’ buluşmasına katılan Ali kurtlu 61 yaşındaki Fahrettin Deliktaş, evinin önünde dere yatağının bulunduğunu ve sürekli çamur oluştuğunu söyledi. Başkan Zolan talimat verdi ve vatandaşın bu sorunu Jet hızıyla çözüldü. Aynı zamanda Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan’ın köyü olan Alikurt Mahallesi’nde yaşayan Fahrettin Deliktaş, sonunun çözülmesinin sevincini yaşarken, Başkan Zolan’a teşekkür etti.

ALİKURT’TAN BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR GELDİ
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından ilki Ağustos 2015’te yapılan ve her ayın ilk Salı günü düzenlenen ‘Halk Günü’ buluşmaları, vatandaşların sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor. Denizlililerin yoğun katılım gösterdiği yeni yılın ilk halk buluşmasında Başkan Zolan, bu ay da vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinledi. 2 Ocak Salı günü yapılan yeni yılın ilk buluşmasına; Bozkurt İlçesi Alikurt Mahallesi’nde yaşayan 61 yaşındaki Fahrettin Deliktaş da katıldı. Evinin önünde dere yatağının olduğunu, bu nedenle yağışlı havalarda ana yola çıkmakta zorlandığını belirten Deliktaş, Başkan Zolan’dan yardım istedi. Diliktaş’ı dinleyen Başkan Zolan, soruna kayıtsız kalmadı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne talimat veren Başkan Zolan, vatandaşın evine giden yola 5 adet büz yerleştirerek Deliktaş’ın sorununa çözüm oldu.

BARO BAŞKANI İLHAN’IN KÖYÜ
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından 2 Ocak Salı günü yapılan yeni yılın ilk ‘Halk Günü’ buluşmasına katılan Alikurtlu 61 yaşındaki Fahrettin Deliktaş, evinin önünde dere yatağının bulunduğunu ve sürekli çamur oluştuğunu söyledi. Başkan Zolan talimat verdi ve vatandaşın bu sorunu Jet hızıyla çözüldü. Aynı zamanda Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan’ın köyü olan Alikurt Mahallesi’nde yaşayan Fahrettin Deliktaş, sonunun çözülmesinin sevincini yaşarken, Başkan Zolan’a teşekkür etti.

DELİKTAŞ’TAN BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR
Sonunun çözülmesine sevinen 61 Deliktaş, “Bozkurt İlçesi Alikurt Mahallesi’nde ikamet etmekteyim. Buraya bir köprü yapılması için yaklaşık 1 ay önce Bozkurt Belediyesi’ne başvuruda bulundum. ‘Oraya koyacak büyüklükte büzümüz yok’ dediler. ‘En iyisi Büyükşehir Belediyesi’ne git’ dediler. Ben de her ayın ilk Salı günleri yapılan ‘Halk Günü’ buluşmalarına katıldım ve durumu izah ettim. Buraya büz yatırılmasını istedim. Hemen ertesi günü makineler geldi ve yapıldı. Başkanıma teşekkür ederim. Bundan sonra herhangi bir işim olursa doğrudan Büyükşehir Belediyesi’ne giderim” dedi. 

 

GÜRKAN GÖK 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211