BARO'DA ZAFERİN ADI; MÜJDAT İLHAN

Denizli Barosu, Adalet Mahallesi’ndeki hizmet binasında 46’ncı Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Mevcut başkan Av. Müjdat İlhan ve eski başkanlardan Av. Adil Demir başkanlık için yarıştı. Kıyasıya geçen seçim yarışında ipi Mevcut başkan Av. Müjdat İlhan göğüsledi.

BARO'DA ZAFERİN ADI; MÜJDAT İLHAN

Denizli Barosu’nun 46. Olağan Genel Kurulu tamamlandı. Mevcut başkan Av. Müjdat İlhan ve eski başkanlardan Av. Adil Demir başkanlık için kıyasıya yarıştı. Seçim sonlanıp sandıklar açılmaya başladığında ise büyük heyecan vardı. Mevcut başkan Av. Müjdat İlhan, sayılan oylar sonrasında yeniden başkan oldu. İlhan aldığı 526 oyla seçimi zaferle tamamlarken, Adil Demir ise 445 oyda kaldı.

Başkan İlhan sonuçların açıklanmasının ardından DRT Denizli mikrafonlarına konuştu. Seçimi değerlendiren İlhan; “Denizli Barosu tekrar teveccüh gösterdi. 46. Olağan Genel Kurul’da aday olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. 5. kez bana bu onuru yaşattıkları için meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Denizli Barosu’nda kurullardaki arkadaşlarımızla hizmet üretmeye devam edeceğiz. Allah utandırmasın.” dedi.

Yönetimde yer alacak arkadaşlar birlikte çalışacağız ve üreteceğiz ifadelerini kullanan İlhan, “ Kurullarda yakında netleşecek. Buraya aday olan herkes hizmet etmek için aday oldu. Birlikte çalışacağız ve üreteceğiz. Hukukun üstünlüğünü bundan önce olduğu gibi bundan sonrada savunacağız. Baromuzun etkinliği ulusal düzeyde de hepimizce malumdur. Bunu sürdürmek istiyoruz. Günümüzde çok ihtiyaç hissettiğimiz evrensel hukuku kendi çapında ve yöresinde çalışmalar yaparak yaşatacağız. Biz yerelde ve genelde Denizli Barosu olarak laik, sosyal ve hukuk devletin savunucusu olduk bundan sonrada böyle devam edecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211