BARO’YA DEVAM, “ADAYLIKLA YOK ARAM"

DRT Denizli Televizyonu’nda İrfan Atasoy’un hazırlayıp sunduğu ‘Güne Bakış’ programının konuğu olan Denizli Baro Başkanı Av. Müjdat İlhan, “Baro Başkanlığım devam edeceği için yerel seçimlerde adaylık gibi bir düşüncem yok” dedi. Başkan İlhan, “Çocukların kötü alışkanlardan korunması ve istismar edilmesi meselesinden tutun da, eğitimden farkındalık oluşturan projelere, sergilerden konserlere, kültür, sanat ve birçok faaliyete imza attık. Bizim politikamız da bu” dedi.

BARO’YA DEVAM, “ADAYLIKLA YOK ARAM"

DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ‘İrfan Atasoy ile Güne Bakış’ programının konuğu olan Denizli Baro Başkanı Av. Müjdat İlhan, Baro’nun bu hafta sonu yapılacak olan 46. Olağan Genel Kurulu öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Bu dönem dâhil 5’inci kez Baro Başkanlığı’na aday olan Başkan İlhan, Denizli Barosu’nun; kendi dönemi içerisinde çok önemli sosyal çalışmalara ve faaliyetlere imza attığını, ayrıca insana dokunan projelerde yoğunlukla yer aldığını söyledi. Başkan İlhan, “Çocukların kötü alışkanlardan korunması ve istismar edilmesi meselesinden tutun da, eğitimden farkındalık oluşturan projelere, sergilerden konserlere, kültür, sanat ve birçok faaliyete imza attık. Üyelerimize dönük çalışmalarımıza da yoğunlukla devam ediyoruz zaten. Diğer yandan Denizli Baromuzun fiziki şartlarını iyileştirilmesi ve hizmet binamızı inşa edip açmak da bizim dönemimize kısmet oldu. Bu konuda emeği geçen meslektaşlarıma ve önceki dönem yöneticilerime teşekkür ediyorum” dedi.

“AKTİF SİYASET DÜŞÜNCEM YOK”
İrfan Atasoy’un, “Kulislerde çokça konuşuluyor; aklınızda siyaset var mı? Özellikle yerel seçimler yaklaşırken böyle bir düşünce hâsıl oldu mu?” sorusuna yanıt veren Başkan İlhan, şunları söyledi: “Aktif siyaset ve seçim gündemimde değil. Eğer böyle bir düşüncem olsaydı, geçmişte daha üç yıllık görevim varken Grup Başkanvekili olarak siyasi hayatıma devam ederdim. O dönem hem baroyu hem de siyaseti birlikte yürütebilirdim ama bunu etik bulmam. Baro Başkanlığım devam edeceği için yerel seçimler ve adaylık gibi bir düşüncem yok.”

İRFAN ATASOY

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER