Basın çalışanları stres attı

24 Temmuz Basın Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çivril Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın konuğu olan Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, günü birlik yapılan Çivril gezisinde stres attı.

Basın çalışanları stres attı

Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, 24 Temmuz Basın Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çivril Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (ÇEVAK) konuğu oldu. Cemiyet üyelerine yönelik organize edilen ‘Çivril’de bir gün misafirimiz olun’ gezi programı, Çivril Tren İstasyonu’nda yapılan kahvaltıyla başladı. Ardından Bayat Mahallesi’ndeki asırlık Bayat Camisi’ni gezen cemiyet üyeleri, burada fotoğraf ve videolar çekerek, tarihi görüntüleri kayıt altına aldı.

Ardından Sungurlu Mahallesi’nde mola veren basın çalışanları, burada köylülerle beraber kahvede oturarak, Çivril’e ilişkin sohbet etme imkanı buldu. Ardından Işıklı Beydilli’ye geçildi. 5’erli gruplar halinde sandallara binen basın çalışanları, nilüferlerle kaplı Beydilli Gölü’nü görüntüleme imkanı buldu. Son olarak vakıf bağışçılarından Vehbi Demir’in evine konuk olan basın çalışanlarına ikramlar sunuldu. Farklı bir gün yaşamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Alaattin Kameroğlu, “Bugün geçmişte büyüklerimizin kurmuş olduğu ÇEVAK’ın Çivril ile kaynaşmasını sağlamak özellikle bu kaynaşmanın etkilerini Denizlili basın mensuplarıyla bir arada paylaşmak adına kahvaltıda bir araya geldik. Beraber gezi programı düzenledik. Sesimizi Denizli ve Türkiye’ye duyurmak adına büyüklerimizin dikmiş olduğu yardımlaşma çınarının gölgesinde olacak olan gençlerimize daha fazla sahip çıkmak adına bir oluşumu gerçekleştirdik. Bu birliktelikten ziyadesiyle memnun kaldık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER