Basın çalışanlarının diş sağlığı Dental’e emanet

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) ile Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı A.Ş. arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile DGC üyelerinin ağız ve diş sağlığı, Dental Rezidans’a emanet edildi.

Basın çalışanlarının diş sağlığı Dental’e emanet

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Muhammet Karaçay ile Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan arasında protokol imzalandı. DGC üyelerinin yararlanabileceği bu protokol, Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayramyeri Şubesi’nde geçerli olacak. Ağız ve Diş sağlığının öneminden bahseden Diş Hekimi Mustafa Özcan, DGC üyelerinin ağız ve diş sağlığına katkıda bulunmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Protokolün detaylarını cemiyetten öğrenebileceklerini belirten Diş Hekimi Özcan, “Sağlık ağızda başlar, lütfen ağız ve diş sağlığınızı ihmal etmeyin sağlıklı günler dilerim” dedi.

“MESLEKTAŞLARIMIZIN DİŞ SAĞLIĞI DENTAL REZİDANS'A EMANET"

Çağımızda ağız ve diş sağlığının önemli olduğunu belirten DGC Başkanı Muhammet Karaçay, “Dental Rezidans’la imzaladığımız tedavi muayene protokolü ile meslektaşlarımızın diş sağlığı Dental Rezidans’a emanettir. Üyelerimiz Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari ücret tablosu üzerinden indirimli hizmet alacaktır. Dental Rezidans ‘a teşekkür ederim” diye konuştu. Protokol imza törenine DGC Başkan Yardımcısı Hacı Selamoğlu da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER