Başkan Akbaba seçim ofisi açtı

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, 16 Şubat Pazar Günü yapılacak 37’nci olağan il kongresi öncesinde Merkezefendi Saraylar Mahallesi Doktorlar Caddesi’ndeki seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

CHP Denizli’de 16 Şubat Pazar günü EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek 37. Olağan İl Kongresi öncesi seçim ofisi açtı. Doktorlar Caddesi’nde açılışı gerçekleştirilen seçim ofisine partililer akın etti.

Açılışa CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Pamukkale İlçe eski Başkanı Osman Tabu ve CHP Merkezefendi İlçe eski Başkanı Tolga Varlıker, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

“SEVGİ, SAYGI VE HOŞGÖRÜ ÇERÇEVESİNDE KONGREMİZİ YAPACAĞIZ”

Kongreye sayılı günler kala görevini sürdürdüğünü ve aday olarak da çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Akbaba; “Adaylık sürecinde il binamızı kullanmanın etik olmayacağını düşünerek seçim merkezi tuttuk. Tüm partilerimiz bugün ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kere daha hissettirdi. Genel merkezin talimatı ile kongre süreci başladığımdan beri tüm Türkiye’de sağduyu ile gerçekleşiyor. Bunun iktidar yürüyüşü olduğunu biliyoruz. Yürüyüşün sonunda varacağımız sonun iktidar olduğunu biliyoruz. Açılışımıza yoğun bir katılım oldu. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde kongremizi yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER