Başkan Akbaba “yeniden” dedi ve start verdi!

İlçe kongrelerini tamamlayan ve 19 ilçe başkanını seçen CHP Denizli, 16 Şubat’ta EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak İl Kongresi öncesi çalışmalarına hız verirken, yeniden il başkan adayı olan mevcut Başkan Mahir Akbaba, Doktorlar Caddesi’nde açtığı seçim ofisinde çalışmalarını başladı. Akbaba’nın seçim bürosunda CHP Denizli’nin eski il başkanları ve ağır topları da hazır bulundu.

Başkan Akbaba “yeniden” dedi ve start verdi!

14 Aralık 2019’da başlayan CHP Denizli ilçe kongreleri süreci, 19 Ocak itibariyle son buldu. İlçelerdeki seçim sürecinin tamamlanmasının ardından gözler il kongresine çevrildi. Mevcut Başkan Mahir Akbaba ile eski İl Başkanları’ndan Bülent Nuri Çavuşoğlu başkanlık için yarışacağı il kongresi, 16 Şubat Pazar Günü Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Kongre öncesinde çalışmalarına hız veren mevcut Başkan Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi Doktorlar Caddesi’nde seçim ofisi açtı. CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, Başkan Akbaba’nın seçim ofisini ziyaret etti. Başkan Akbaba'ya Mustafa Kemal Atatürk'ün yağlıboya tablosunu hediye eden Başkan Arpacı, başarılar diledi. Akbaba’nın seçim bürosunda CHP Denizli eski İl Başkanlarından Niyazi Oğuzlar ve Himmet Yavaş ile CHP Denizli’nin ağır toplarından İzzet Arpacı, İlhan Özcan ve SHP döneminin efsane Merkez İlçe Başkanı İsmail Akbaba ile öğretmen sendikalarının önde gelen isimleri, tıp dünyasından önemli adlar ve hukuk camiasının üstat isimler de hazır bulundu.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahir Akbaba, “Devrimci gelenekten gelen öğretmenler, tıp dünyasının kıymetli isimleri, hukuk camiasının üstatları, SHP ve CHP'nin önceki dönem il ve ilçe başkanları, meclis üyeleri, kadınlar, gençlerden oluşan gönüllülerle birlikte yürüyoruz. Biz büyük bir aileyiz, daha da büyük bir aile olacağız. Bizim olduğumuz yerde umut vardır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211