Başkan Akcan: “Çal parlayan yıldız olacak”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Güngör, “Denizli’nin en güzel ilçesinin Çal olması için elimden geleni yapacağım” derken; Başkan Akcan ise “Merkezi hükümet Çal’a verdiği sözleri tutmalı. Biz de gece gündüz çalışıyoruz. Çal parlayan yıldız olacak” dedi.

Başkan Akcan: “Çal parlayan yıldız olacak”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Yılmaz ile birlikte Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı ziyaret etti. Başkan Güngör, il başkanı seçildiği zaman kendisini ziyaret eden Başkan Akcan’a iade-i ziyarette bulunduklarını söyledi. Makam ziyaretinin ardından Nikah Salonu’na geçildi. MHP İlçe Başkan Yardımcısı Halil Umuroğlu, AK Parti ve MHP’li yöneticiler ile muhtarlarında hazır bulunduğu toplantıda Çal ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Yapılan ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili brifing veren Belediye Başkanı Fethi Akcan, Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü binası yapımının yatırım programına alındığını, gençlik merkezi ve spor tesislerinin yapımı için protokol yapıldığını hatırlatarak; “Yeni adliye binası yapılması için girişimimiz oldu. Bu konuda AK Parti İl Başkanı’da söz verdi. Çivril-Çal Çatı’ndan Çal’a kadar yeni yol yapımı için başvurduk. Ayrıca, çevre yolu, Yassıhöyük Süller Yolu, Çal-Güney Yolu’nun 2021 yatırım programına alınması için çabalıyoruz. Aşağıseyit’in yol sorunu da çözülmelidir. Bu konuda girişimlerimiz oldu, somut çalışma bekliyoruz. Güzelpınar-Sazak arasına turizm yolu yapılmalıdır. 4.etap TOKİ konutlarının yapımı için söz verildi. 4-5 yıla kadar Çal, Denizli’nin en güzel ilçelerinden biri olacak. Çal, yılda devletine 200 milyon TL’nin üzerinde ÖTV ödüyor. Diğer vergiler ve üretimden gelen gücüyle Çal, ülkemize büyük katkı sağlıyor. Verilen sözlerin takipçisiyiz. Gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“ASLA PARTİ AYRIMI YAPMIYORUZ”

Sosyal medyada büyük bilgi kirliliği yaşandığını sözlerine ekleyen Başkan Akcan, konuşmasını şöyle tamamladı: “Sosyal medya çakallarına prim yaptırmayacağız. Çal, Denizli’nin parlayan yıldızı olacak. Biz iyi niyetle çalışıyoruz ama birileri yıpratmaya çalışıyor. Biz hizmet verirken, asla parti ayrımı yapmıyoruz. Her vatandaşa eşit davranıyoruz ve herkes ile ilgileniyoruz.”

“ÇAL, BU ZİYARETİN YANSIMALARINI GÖRECEK”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ise, Çal’a yaptığı ziyaretin olumlu yansımalarını en kısa zamanda alacağını söyledi. “Rabbim Cumhur İttifakı’nın birliğini ve dirliğini bozmasın” diyen Başkan Güngör, şunları dile getirdi: “Denizli’nin en güzel ilçesi Çal olması için hükümetin verdiği sözlerin takipçisi olacağız. Cumhur İttifakı memleket meselidir. Cumhur İttifakı; bayrak, devlet, millet meselesidir. Bizim 2023 adayımız bellidir ve ittifak olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha seçeceğiz. Çal, Çal’a yaptığım ziyaretin olumlu yansımalarını görecek. Şu anda pandemi nedeniyle bazı sıkıntılar var. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalar biraz gecikebilir. Şunun sözünü tekrarlıyorum; Çal istediği hizmetleri alacak.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211