Başkan Akcan’dan vefa

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, küçük yaşta babasını kaybettiği için kendisine hem analık hem babalık yapan merhum annesinin fotoğrafının yanına sevdiklerinin de fotoğrafını koyarak vefa örneği gösterdi.

Başkan Akcan’dan vefa

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın listesinden meclis üyesi seçilen Bülent Ünaldı, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp, 2015’te vefat etti. Engin Çiftçi isimli genç ise Çal Belediyesi’nde çalışırken iş kazası geçirip vefat etti. Osman Karaçay isimli işçi ise, 1 yıldan fazla çalıştıktan sonra beyin tümörü rahatsızlığını yenemedi ve vefat etti. 31 Mart yerel seçimlerinden önce İsabey Mahallesi’nde seçim konuşması yapan Başkan Akcan’ı dinlerken Mustafa Kınalı kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

"FOTOĞRAFLARINA BAKTIKÇA GÜÇ ALIYORUM"

Merhum Ünaldı, Çiftçi, Karaçay ve Kınalı’nın fotoğraflarını makamına ve annesinin fotoğrafının yanına astıran Başkan Akcan, “Küçük yaşta babamı kaybettim. 2016’de vefat eden annem bana hem analık hem babalık yaparak büyüttü. Annemin fotoğrafının yanına da büyük vefa duyduğum rahmetlilerimizin fotoğrafını astım. Onların fotoğraflarına baktıkça güç alıyorum. Meclis üyem Bülent Ünaldı, rahmetli işçilerim Osman Karaçay ve Engin Çiftçi, benim seçimi kazanmam için çırpınan ve kalp krizi geçirip vefat eden Mustafa Amcamı unutmam mümkün değil. Başkanlık makamında oturduğum sürece fotoğrafları burada asılı olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER