Başkan Akcan’ın en mutlu günü

Çal İlçesi hafta sonu muhteşem bir düğüne tanıklık etti. Binlerce kişi, Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın oğlu Mehmet Alperen Akcan ile Ayşegül Çelik’in düğününde bir araya geldi.

Başkan Akcan’ın en mutlu günü

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Ayşegül Çelik, binlerce kişinin katıldığı düğünle hayatını, Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın oğlu ve AYDEM A.Ş.’de görevli Mehmet Alperen Akcan ile birleştirdi. Çal Kent Ormanı’nda gerçekleştirilen düğünde genç çiftin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Alperen Akcan’ın nikah şahitliğini eski bakanlardan Sema Ramazanoğlu, Kaymakam Selin Sarı, Yargıtay 7. Ceza Dairesi Başkanı Alp Arslan, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, işadamı Mehmet Sarı, Honaz eski belediye başkanlarından Turgut Devecioğlu yaptı. Ayşegül Çelik’in şahitleri ise Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, iş adamları Osman Eren ve Muharrem Tezcan oldu.

03 Eylül 2021 Cuma Günü İsabey Mahallesi’nde kız evinde kına gecesi yapıldı. 04 Eylül Cumartesi Günü ise, sabah saat 10.00 ile 19.00 arasında Kent Ormanı’nda yemek ikramında bulunuldu. Düğün ise, aynı günün akşamı yine Kent Ormanı’nda yapıldı. Binlerce kişi, Ayşegül ile Mehmet Alperen’in düğünün de bir araya geldi.

“Hayatımın en mutlu günlerinden biri”

Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadıklarını söyleyen Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Bu mutlu günümüzde Çelik ve Akcan ailelerinin mutluluğuna tanıklık eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Güzel Çalımız aynı sokağın çocukları olduğunu, tek yürek halinde büyük bir aile olduğunu bir kez daha gösterdi. Biz Çallılar düğünlerimizde, cenazelerimizde her zaman bir aradayız. Acımızı da mutluluğumuzu da paylaşmasını biliriz. Kızım ile oğlumun bu mutlu günlerinde bizleri yalnız bırakmayan dostlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER