Başkan Akışık'ın acı günü

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık’ın babası Süleyman Nurel 80 yaşında hayatını kaybetti.

Başkan Akışık'ın acı günü

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık’ın babası hayatını kaybetti. Buldan’da yaklaşık 12 gün yoğun bakım ünitesinde kalan Süleyman Nurel hayata gözlerini yumdu. Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde, hastalığı ve ilerleyen yaşı nedeniyle tedavi gören Süleyman Nurel’e, kızı İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık refakat etmişti. İyileştiği için evine gönderilen Süleyman Nurel’in öğleye doğru hayatını kaybettiği öğrenildi. Merhum Nurel için saat 17:00’ de Buldan Çarşı Camii’nde cenaze töreni düzenlenecek. Kılınacak cenaze namazı sonrasında merhum Nurel’in Buldan mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı sosyal medya hesabından; “İl Başkanımız Sn. Raziye Akışık’ın muhterem babası Süleyman Nurel vefat etmiştir. Merhuma  Cenab-ı Allah’dan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz” denildi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “İYİ Parti Denizli İl Başkanı Sayın Raziye Akışık’ın babası Süleyman Nurel'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin ”

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER