BAŞKAN ARSLAN PAZARYERİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ARSLAN PAZARYERİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli’deki Yeni Mahalle’de Cuma günü kurulan Çameli Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’ni gezerek, esnafa hayırlı işler diledi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, gerçekleştirdiği pazar yeri ziyaretleriyle halkın içinde olmaya devam ediyor. Yeni Mahalle’de Cuma günü kurulan Çameli Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’ni gezerek, esnafa hayırlı işler diledi. Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Arslan, alışveriş yapan vatandaşlarla da konuşmayı ihmal etmedi.

“AMACIMIZ ÇAMELİ HALKININ YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRMAK”
Birçok yerde pazar yeri projesini hayata geçirdiklerini belirten Başkan Arslan, insan odaklı hizmet üretmeye çalıştıklarını belirterek, “Belediye olarak amacımız Çameli halkının yaşamını kolaylaştırmak. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın yaptığımız hizmetlerden duyduğu memnuniyeti gördükçe mutlu oluyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu hizmetlerimiz devam edecek. Esnafımızın iyi koşullarda hizmet vermesi vatandaşımızın da mağdur edilmeden alışverişlerini yapmaları için çalışıyoruz. Sıkıntılarını birebir bize iletmeleri için pazar yeri ziyaretleri oldukça anlamlı. Çameli halkının gücünü ve desteğini arkamızda hissederek bu hizmet ve projelerimizi artırarak sürdüreceğiz. Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam edeceğiz ve halkımızın içinde yer alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER