Başkan Arslan’dan hastalara ziyaret

Hastanenin daha modern hale gelmesi için büyük çaba harcayan Belediye Başkanı Cengiz Arslan; Çameli Devlet Hastanesi’ne giderek, hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Arslan’dan hastalara ziyaret

Hastanenin daha modern hale gelmesi için büyük çaba harcayan Belediye Başkanı Cengiz Arslan; Çameli Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Hastane Müdürü Atila Kağnıcı’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Arslan, hastanede tedavi gören hastalarla görüştü ve geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Polikliniklerdeki vatandaşlarla selamlaşan Başkan Arslan, hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti.

Ziyaretteki amacının; hasta ve hasta yakınlarını yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyleyen Başkan Arslan; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Hastane çalışanları ve hastalar ise Başkan Arslan’ın ziyaretinden memnun oldukllarını belirterek, teşekkür etti.

HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER