BAŞKAN ARSLAN'DAN ŞAMPİYONLARA BİSİKLET

BAŞKAN ARSLAN'DAN ŞAMPİYONLARA BİSİKLET

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı son bulurken; Çameli Belediye Bakanı Cengiz Arslan, ilçede bulunan 24 okulun okul birincilerine bisiklet hediye etti. 

Türkiye’nin eğitim ordusu, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının sona ermesinin ardından yaklaşık 3 aylık tatil dönemine girdi. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçede bulunan 24 okulun, okul birincilerine hediye verdi. Öğrencileri bisiklet ile ödüllendiren Başkan Arslan; “Başarı tesadüf değildir. Başarı çalışarak gerçekleşir. Başarı da ödüllendirilmesi gerekir. Günümüz gençleri, bilgisayar, oyun konsolları, cep telefonu veya televizyon başında uzun süre vakit geçiriyor. Ben de gençlerimizin bu unsurlardan uzaklaşmaları gerektiğini düşünenlerdenim. Dışarda hareket halindeyken daha kişilerle daha sağlıklı diyaloglar ve iletişim kurabilirler. Bu vesile ile hem başarıyı ödüllendirmiş oluyoruz, hem de diğer öğrencileri başarıya ve çalışmaya teşvik ediyoruz” dedi.

ÖĞRNECİLERE YÜZME KURSU
Öğrencilerin başarısından dolayı gurur duyduklarını ifade eden Başkan Arslan, “Göreve geldiğimizden bu zamana kadar eğitim ve öğretim kurumlarımıza belediye olarak desteklerimizi sürdürüyoruz. Bu yaz yüzme kursu düzenliyoruz. Katılmak isteyen ve öğrenmek isteyenleri Çameli Taş Konakları’na davet ediyoruz. Şimdiden iyi tatiller dilerim” dedi

“SİZLER BİZİM EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZSINIZ”
Öte yandan 2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle mesaj yayımlayan Başkan Arslan; “Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için yorucu, yoğun ve son derece başarılı geçen bir senenin ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşıyoruz. Öğrenciler; sizler bizim en değerli varlıklarımızsınız. Başarınız ne olursa olsun bizler her zaman sizin yanınızdayız. Öğretmenlerimiz size verdikleri notlarla bu dönem derslerinizde başarılı olmak için gösterdiğiniz gayreti değerlendirdiler. Yüksek veya düşük notlar sizin başarınızın bir bütün olarak değerlendirilmesi değildir. Başarılı olmak için hiçbir zaman geç değildir. Düşük notlar size daha fazla çalışmanız için bir mesajdır. Yoğun geçen bir dönemin ardından şimdi dinlenme zamanınız iti tatiller diliyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER